Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
1, 2, 3 - szanse na restock ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: 1, 2, 3 - szanse na restock ? (/Temat-1-2-3-szanse-na-restock-1860)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: 1, 2, 3 - szanse na restock ? - adminek - 16-02-2010 20:47

błaznowananie i nieudany ostatni restock tyle


RE: 1, 2, 3 - szanse na restock ? - tuki15 - 16-02-2010 20:55

Mam nadzieję, że po tych 3 pierwszych będzie trochę mniejszy popyt na PSP ;/


RE: 1, 2, 3 - szanse na restock ? - DJAd1 - 16-02-2010 20:56

Właśnie na darmowym będzie bardzo duży pobyt..


RE: 1, 2, 3 - szanse na restock ? - Gien - 16-02-2010 20:57

Jesli chodzi o mnie to nie wiem dlaczego wiekszosc z was jest wnerwiona tym w jaki sposob odbedzie sie najblizszy restock

Jak w styczniowym restocku byla tylko jadna fala to nikt tak sie nie wnerwial, ale jak niedawno dali info ze teraz beda 4 fale z czego za wziecie udzialu w 3 trzeba bedzie zaplacic to juz wszyscy sa oburzeni

Z dnia na dzien ludzie staja sie coraz bardziej chciwi !

Mi sie ten pomysl podoba, choc sam nie mam za duzo PTZ

Przynajmniej czesci ludzi nie bedzie na tej ostatniej fali i szanse pozostalych, ktorzy nie kupili "biletow" troche wzrosna


RE: 1, 2, 3 - szanse na restock ? - Aja - 16-02-2010 21:04

To jest poprostu glupie placic ptz i nie miec zadnej pewnosci wygrania czegokolwiek mysle ze szanse tez wcale sie mocno nie zwieksza bo jest juz duzo ludzi z naprawde duza iloscia ptz...


RE: 1, 2, 3 - szanse na restock ? - Podolak97 - 16-02-2010 21:17

posralo ich! mam 282 ptz i do 300 nie dobije , wiec nie bedzie PSP..
ale jest napisane tez , ze po tym "falowym" restocku bedzie tak jakby 2 restock, ale darmowy


RE: 1, 2, 3 - szanse na restock ? - Czarny767 - 16-02-2010 21:18

Czyli co mam 347 PTZ wejde na 1 szanse to bede mial do wykorzystania na restocku 247 PTZ ?


RE: 1, 2, 3 - szanse na restock ? - strzala - 16-02-2010 21:19

pomysł dali dobry, tylko za te fale trzeba ZA DUŻO płacić. Są one za drogie


RE: 1, 2, 3 - szanse na restock ? - Zythus - 16-02-2010 21:46

Dobre są właśnie.
Wiem, że niektórzy z was mogą być wkurzeni. Ale wystarczy chwilkę pomyśleć i zrozumiecie, że to bardzo dobry pomysł. No byłoby lepiej, gdyby były 2 fale płatne i 2 darmowe wg. mnie, ale i tak jest lepiej, niż byłaby 1 fala Big Grin

Zrozumcie -
masz dużo ptz - masz większe szanse na nagrodę [mniej ludzi na 3 falach]
masz mało ptz - masz także większe szanse na nagrodę [mniej ludzi na darmowym przez płatny].

Dużo, bardzo dużo ludzi woli mieć większe szanse na zdobycie czegoś, chociażby kosztem punktów. Połowa tych, co chcą PSP a mają 300 ptz kupi "bilet" na jedną falę, bo zwiększy ich szanse! A im więcej ludzi weźmie coś na płatnym, tym mniej ludzi będzie na darmowym i tacy jak ja będą zadowoleni [mam 241 i spróbuję wziąć PSP].
Ja jestem absolutnie zadowolony z tego, że będzie mniej osób, które mogą mi PSP zabrać.

A wy chyba wolicie mieć większą konkurencję, nie? Big Grin Jak nie chcesz nie musisz kupować "biletu". Proste.


RE: 1, 2, 3 - szanse na restock ? - Przemcioslaw - 16-02-2010 21:56

Bardzo dobra opcja z tymi falami.
Ci co srają PTZ wypróżnią się na płatnych restockach przez co będzie mniej darmozjadów na darmowym restocku.

Coś czuję, że łyknę Ipoda.