Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Piramida serwisu 20dollars2surf - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Piramida serwisu 20dollars2surf (/Temat-Piramida-serwisu-20dollars2surf-18575)



Piramida serwisu 20dollars2surf - jacza - 25-12-2010 15:10

Witam wszystkich użytkowników.

Chciałbym zaprosić was do dołączenia do mojej piramidy w serwisie 20dollars2surf. Aby dołączyć wystarczy wejść w podany link: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=212788 wpisać swój e-mail i pobrać baner wg. instrukcji pokazanej na stronie po jego wpisaniu. Gdy pobierzemy i zainstalujemy baner pokaże nam się kreator konta, uzupełniamy okienka i zbieramy punkty. Na stronie serwisu można grać także w bingo (1 raz dziennie) i w koło fortuny (2 razy dziennie). Punkty uzyskujemy także za klikanie i oglądanie stron w zakładce "Bonus za Klik". Reszta będzie opisana na stronie serwisu.
W tym serwisie punkty otrzymuje się za używanie programu o którym wspominałem oraz za gry i "kliki".
Podliczenie punktów jest na początku każdego miesiąca.

Serwis nie jest do końca spolszczony więc gdy nie będziecie rozumieć pewnych zdań skopiujcie je do translatora francusko-polskiego, on wam to przetłumaczy.

Każdy bez względu na wiek (od 13 lat) może dołączyć do mojej piramidy.

Dziękuję za przeczytanie i zapraszam do dołączenia do piramidy.


RE: Piramida serwisu 20dollars2surf - Synkretysta - 25-12-2010 15:18

Ja już się zarejestrowałem. Punkty lecą.


RE: Piramida serwisu 20dollars2surf - jacza - 27-12-2010 07:59

Witam.

Chciałbym dodać kilka słów o serwisie 20dollars2surf.
1.Na kole fortuny można wygrać surfpassy, które można wykorzystać, aby dodać kredyty do tych gier bądź wziąć udział w konkursie na Superpolecającego.
2.Jaśli wmiarę często wchodzicie na pocztę email, to widzicie listy od Emily.
Aby otrzymać punkty należy kliknąć w reklamę. Można to zrobić tylko raz w jednym emailu.(Emaile wysyłane są automatycznie, a nie ręcznie jak to powiedział pewien urzytkownik w pewnym poście)

To na razie tyle. Jeśli znajdę jakieś nowości podam wam je.
Dziękuję za przeczytanie i proszę o dołączenie do mojego drzewka poprzez link, który podałem w poście powyżej lub pod tym.


RE: Piramida serwisu 20dollars2surf - Synkretysta - 14-01-2011 22:50

Dodam, że konkurs na superpolecającego polega na tym, ze dostajemy przez conajmniej 600 sekund punkty, które są naliczane równolegle z wszystkich banerów klikanych w tym czasie. Na start dostajemy 2000 PTZ, a potem leci...średnio można uzyskać 6 - 8 000 PTZ - ale kosztem jest Surfpass. Jeżeli otrzymamy go z jakiegoś konkursu, to się opłaca. Natomiast przy zakupie nie wychodzimy na tym dobrze. 6000 PTZ to około 60 centów, a koszt jednego SurfPassa to 1,5 dolara (około)


RE: Piramida serwisu 20dollars2surf - ludek1111 - 01-04-2011 22:20

http://pl.20dollars2surf.com/?ref=271594


Piramida serwisu 20dollars2surf - Magnus - 30-01-2012 12:14

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.