Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Kwestia sklepu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Kwestia sklepu (/Temat-Rozwiazane-Kwestia-sklepu-18556)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Kwestia sklepu - zdybcio - 24-12-2010 23:58

Witam,

Jak już zapewne wiecie skończyły się czasy, kiedy to można było zamawiać towary z shopu do naszego ukochanego PE. Napisałem do Kathy z informacją, że według mnie teraz nie ma sensu zarabiać dużej ilości punktów bo po co PTZ-ty, skoro nie można ich wydać (na restocku ciężko i tak samo na 24/7). Spytałem kiedy będzie uruchomią sklep dla Polski.
Oto co odpisała:

[Obrazek: 11597868.jpg]


Nie chce mi się tego tłumaczyć, ale wynika z tego, że pracują nad otworzeniem sklepu (stara śpiewka) oraz Kathy odniosła się do spedytorów (takich jak PE), gdzie mówi, że często oni nie przysyłają paczek co jest bzdurą.

Słuchajcie może zareagujemy. Po pierwsze uświadomimy jej, że to nie prawda. Po drugie może porozmawialibyśmy z Panem Kowalskim. Być może PlussExpress nawiązałoby współpracę z Lockerz. Wtedy Lockerz miało by problem z głowy z otwieraniem Shopu.
Co wy o tym myślicie. Ma to w ogóle sens i przede wszystkim jest jakaś szansa?
A tak poza tym to dlaczego sklep dla nas jest zamknięty? Jakie są powody, że nie mogą nam go udostępnić?


RE: Kwestia sklepu - cinexik - 25-12-2010 00:12

Doobre!
Załozmy na facebooku klan (czy jak to sie tam zwie) ze chcemy PE.
i zbierajmy fanów Big Grin
zwala by byla jakby jeszcze lockerz oplacalo nam paczki z PE do domku xD
mogliby nawiazac wspolprace!
chociaz nie bedzie to takie proste, ale sprobowac warto!


RE: Kwestia sklepu - omisiu - 25-12-2010 00:24

Jestem za! Tylko mówcie kiedy, co, gdzie i jak:]


RE: Kwestia sklepu - Burned - 25-12-2010 01:06

Lockerz kiedyś wspominało że chcą ominąc podatek(ale legalnie), choc przecież za nagrody z restocku musimy płacic więc co za różnica, tworzą problemy, których nie ma:/ Może otworzą ale trochę poczekamy. Był kiedyś wpis na Twitterze Kathy że otwieraja shopy dla następnych krajów i na końcu pisało "Hello Poland" i co nie ma dla nas SHOPu.


RE: Kwestia sklepu - Surlope - 25-12-2010 09:27

Kathy napisała że nad tym pracują , także shop tak czy siak będzie , no ale nie znamy dokładnie zasad na jakich będzie działał no i za ile będzie. Może zrobią nam niespodziankę na nowy rok i otworzą Wink.
Shop napewno powstanie, to tylko kwestia czasu.. może długie... czasu


RE: Kwestia sklepu - NaoS - 25-12-2010 13:07

@ksavitt when the shop will be opened to Turkey? new year?or summer ?
@okann16 in the first half of '11 hopefully,

Buahahaha Tongue
Za pół roku dla Turcji, więc dla Polski pewnie też nie szybko.


RE: Kwestia sklepu - ketrab - 25-12-2010 14:23

Ahh, ale się podpalacieTongue Miała wam napisać, że nie pracują nad tym..? Od pół roku już kombinują jak to ominąć i w Czechach im się udało, a w Polsce nie...


RE: Kwestia sklepu - Bolt - 25-12-2010 14:33

Tak, tak, jak podam się za mieszkańca Zimbabwe, to też napiszą, że pracują nad shopem. Kiedyś nawet na twitterze było że wprowadzają, a efekty widać


RE: Kwestia sklepu - omisiu - 25-12-2010 16:55

Lockerz w pewnych sprawach mówi co innego a robi co innego kolejnym przykładem są koszulki tapetowe.


RE: Kwestia sklepu - zdybcio - 25-12-2010 21:51

Ja wiem że lockerz tak pisze, że pracują nad sklepem a tak naprawdę nie maja pojęcia jak to ogarnąć. Ale jakbyśmy się wszyscy razem się zgrali to może byśmy przyspieszyli proces wprowadzenia tego sklepu dla Polski. Albo przynajmniej pokazalibyśmy Lockerz że naprawdę Polsce zależy na tym. Gdybyśmy na przykład o określonej dacie wszyscy wysłali maila, przykładowo "We wont to shop" i dodatkowo na facebooku napisali i jeszcze na twieterze i na lockerz forum, to może by zauważyli, że naprwade nam zależy. Tylko to musi być duża grupa, nie wiem może za 30 użytkowników.