Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cło i vat po nowym roku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Noob Zone (/Forum-Noob-Zone-59)
+------ Wątek: Cło i vat po nowym roku (/Temat-Clo-i-vat-po-nowym-roku-18550)

Strony: 1 2


Cło i vat po nowym roku - rafalek9 - 24-12-2010 21:35

Mam Pytanie odnośnie cła i vatu poniewaz mam konto na locku [od dzis] i mam prawie 3k ptz i mam pytanie czy jesli wygrał bym psp lub jakąś gre na niego to cło i vat po nowym roku ile mniej więcej by wyszło licząc ze będe zamawiał do pl ;0


RE: Cło i vat po nowym roku - rafalek9 - 24-12-2010 22:12

chodzi mi o to ile mniej wwięcej trzeba by byłłłłoo płacić;D


RE: Cło i vat po nowym roku - CrisPL - 24-12-2010 22:18

Na pewno się zwiększy zresztą każdy chyba słyszał, żeby załatać budżet polski vat się podniesie.


RE: Cło i vat po nowym roku - rafalek9 - 24-12-2010 22:47

to wiem i mi tu nie spamuj bo ja sie o cos inneg zapytałem


RE: Cło i vat po nowym roku - Silek - 24-12-2010 23:35

On spamuje ? Na razie to Ty piszesz jeden post pod drugim. Naucz się używać opcji "edytuj" oraz znaków interpunkcyjnych w swoich wypowiedziach. Odpowiadając na Twoje pytanie - najpierw wygraj te swoje PSP a potem zadawaj pytania niepoprawny marzycielu Big Grin

Wesołych Świąt Big Grin


RE: Cło i vat po nowym roku - unimator - 25-12-2010 00:46

Myślę, że z 25% wartości nagrody, to już będzie i cło i Vat. Ehh... ta Polska, czasami mam wrażenie, że kraj jest tylko po to, żeby zdzierać ze mnie pieniądze i nie dawać nic w zamian Big Grin.


RE: Cło i vat po nowym roku - Dominator - 25-12-2010 01:41

(24-12-2010 21:35)rafalek9 napisał(a):  Mam Pytanie odnośnie cła i vatu poniewaz mam konto na locku [od dzis] i mam prawie 3k ptz i mam pytanie czy jesli wygrał bym psp lub jakąś gre na niego to cło i vat po nowym roku ile mniej więcej by wyszło licząc ze będe zamawiał do pl ;0

Czasami się płaci czasami nie ... To zależy od naszego państwa.

Płaci się 23-24% wartości nagrody to jeśli zamówisz iPod Touch 8GB który jest warty 600 czy 700zł to zapłacisz od 160 do 199zł

Naprawdę to nie jest uzależnione od nas.


RE: Cło i vat po nowym roku - paskur - 25-12-2010 02:12

Ja bym powiedział tak: na pewno ci się opłaci, ale najpierw trzeba wygrać to psp...


RE: Cło i vat po nowym roku - Nayare - 25-12-2010 12:29

Dokladnie... co z tego, ze chcesz wygrac? Ja od poczatku (Grudzien '09) poluje na psp i z tylu nagrod jeszcze ani jednej konsolki pspWink


RE: Cło i vat po nowym roku - rafalek9 - 25-12-2010 21:57

Kurde Wiem Ze Cięzko wygrać ale ja się pytam ile by to mniej więcej wyszo bo od wczoraj ogladam filmiki na locku i nie wiem czy jest wogóle sens lub jakies gry Smile