Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Paczka z grudniowego restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Nagrody Lockerz (/Forum-Otrzymane-Nagrody-Lockerz-7)
+------ Dział: Restock (/Forum-Restock-266)
+------ Wątek: [Zamknięty]Paczka z grudniowego restocku (/Temat-Zamkniety-Paczka-z-grudniowego-restocku-1850)

Strony: 1 2


RE: Paczka z grudniowego restocku - blackjoe - 09-03-2010 22:46

Najlepiej jest zamówić gry na ps3 bo po prostu niema pirackich gier Smile Ja wczoraj odstałem od lockerz tekkena 6 na ps3 i już dzisiaj sprzedałem na allegroBig Grin


RE: Paczka z grudniowego restocku - DonHoracy - 09-03-2010 23:05

Zgadzam się z przedmówcą Wink Na PS3 nie ma innego wyjścia tylko kupić gre a region free jeszcze bardziej do tego zachęca Wink


RE: Paczka z grudniowego restocku - SZAFI - 10-03-2010 12:10

Wiecej mozna zarobic sprzedajac gre na allegro za 140 zl (100 PTZ) niz kupic kase na paypal za 70 zl (300 PTZ) Tongue


RE: Paczka z grudniowego restocku - pespe - 10-03-2010 14:02

Nom Smile jak nie chce się płacić za cło najbardziej sie opłaca gry na PS3 ;p


RE: Paczka z grudniowego restocku - Magnus - 28-04-2010 08:28

Gratulację Smile Big Grin


[Zamknięty][Zamknięty]Paczka z grudniowego restocku - Tech - 19-03-2011 10:16

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.