Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Pytanie ws. aukcji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Pytanie ws. aukcji (/Temat-Rozwiazane-Pytanie-ws-aukcji-18490)



[Rozwiązane]Pytanie ws. aukcji - matiss34 - 23-12-2010 19:15

Witam. Zacząłem bawić się w aukcje ale nie najlepiej mi to wychodzi... Moje pytanie tyczy się tego kiedy najlepiej podbijać. Chodzi tu o czas do końca aukcji, tzn.: jak jest sekunda do końca,a może trzy... Jakieś wskazówki co zrobić by wygrać aukcję. (Najbardziej zależy mi na wygraniu zmierzchu DVD [to nieistotne])


RE: Pytanie ws. aukcji - Bolt - 23-12-2010 19:17

nie mam szczerze pojęcia, otwórz może kilka kart z 24/7 w każdej kliknij bid i captche przepisz i 10-12 sekund do końca klikasz we wszystkich bid. Nie wiem czy tak się da w ogóle, teraz boty powstają, będzie ciężko


RE: Pytanie ws. aukcji - matiss34 - 23-12-2010 19:19

Bolt sprobuje tak, a inni moze sie wypowiedza?


RE: Pytanie ws. aukcji - cinexik - 23-12-2010 19:35

zalezy jak lazi ci net.
sprawdz na innej aukcji np. jak naciskasz BID to po ilu sek. sie wysyla.
bo u mnie np. jak naciskam bid i jest 0.07 to wlazi 0.03 xd
wiec odliczam ile sekund sie laduje , u mnie 4 wiec naciskam mniej wiecej jak są 4s. do konca.


RE: Pytanie ws. aukcji - BartuS - 23-12-2010 19:47

A ten zmierzch to po ang. będzie, bez PL lektora Big Grin


RE: Pytanie ws. aukcji - matiss34 - 23-12-2010 21:17

Wiem i co z tego...? To zna ktos moze jakies fajne sposoby albo cos podobnego?


[Rozwiązane]Pytanie ws. aukcji - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.