Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Niecodzienna sytuacja. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Niecodzienna sytuacja. (/Temat-Rozwiazane-Niecodzienna-sytuacja-18414)

Strony: 1 2 3


[Rozwiązane]Niecodzienna sytuacja. - Nayare - 21-12-2010 22:28

Jakis czas temu dostalem potwierdzenie iCarda 50$ z 1 grudnia, wszystko byloby ok, gdyby nie to, ze dzisiaj przyszly mi 3 maile z potwierdzeniami (1 rano, 2 oraz 3 okolo 19). Jedno z nich to byla nagroda z xboxowego restocku, ok, mysle sobie 2 lub 3 to bedzie potwierdzenie DSi, gier, paypala z shopowego lub zaleglej nagrody z 19 listopada. A tu zonk... Znow dwa te same potwierdzenia iCarda 50$... Spotkal sie ktos z takim przypadkiem? Bo wlasciwie nie wiem co mam o tym sadzic. Gdyby wyslali mi 3 iCardy 50$ to bylo by ciekawieBig Grin


RE: Niecodzienna sytuacja. - pitfromhell - 21-12-2010 22:31

Mam tak samo Big Grin
Dzisiaj przyszły trzy potwierdzenia XBOX restock i 2 razy iCARD XD


RE: Niecodzienna sytuacja. - BartuS - 21-12-2010 22:33

Jeden niezły sajgon mają z tymi potwierdzeniami. Powinienem dostac 2 potwierdzenia koszulek i 1 decali, a dostałem 3 koszulek i 2 decali ;/

Czekam na jakieś info od nich


RE: Niecodzienna sytuacja. - paskur - 21-12-2010 22:40

no syf straszny mi przyszedl dzisiaj z shopowego 1, no i po dwa stare


RE: Niecodzienna sytuacja. - xPietrek - 21-12-2010 22:43

Mogło im się pomylić i 3 iCardy Ci dali. Miejmy nadzieję Big Grin
Mój iCard $25 tez potwierdzili, ale tylko raz. Widać, starają się nam zrobić prezent na święta, i potwierdzić wszystkie nagrody.


RE: Niecodzienna sytuacja. - cinexik - 21-12-2010 22:52

no spoko, ja dostałem 2 potwierdzenia PP ktorych nawet nie wygrałem Smile


RE: Niecodzienna sytuacja. - matiss34 - 21-12-2010 22:54

Tez dosatlem po 2 potwierdzienia bonow 25$


RE: Niecodzienna sytuacja. - ketrab - 22-12-2010 09:20

A może to oznacza, że nagroda została wysłana...?


RE: Niecodzienna sytuacja. - Parada - 22-12-2010 09:37

Oni pomylili się tak, bo chcieli wysłać wszystkie potwierdzenia za 1 razem, ale chyba coś się nie udało to wysłali ponownie Wink
Też dostałem 2x potwierdzenia PP25$ a tylko 1 zamawiałem ;d


RE: Niecodzienna sytuacja. - SilverNight - 22-12-2010 10:23

ja dostałem wczesniej potwierdzenia i znowu wczoraj 2 te same przyszły potwierdzenia o Decale ... Ale tych decali nie mam dalej;/ az 3 potwierdzenia przyszły a co do 2 wejsciówek do kina jeszcze nie dostałem potwierdzenia ;/

Coś zapewne im sie wali w bazie danych....