Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potwierdzenie z Restocku XBOX(piątek)! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Potwierdzenie z Restocku XBOX(piątek)! (/Temat-Potwierdzenie-z-Restocku-XBOX-piatek-18392)



Potwierdzenie z Restocku XBOX(piątek)! - pitfromhell - 21-12-2010 16:05

Witajcie!
Dzisiaj dostałem takiego E-maila
Cytat:Dear Lockerz Member:



Congratulations! Your PTZ Place order for NBA Jam has been approved!


If you live in the US, please allow several weeks days for delivery once your free item has shipped from our warehouse. If you live outside the US, please allow up to 8 weeks for delivery. Please note: members are responsible for all applicable taxes and duties (including, but not limited to, country-specific import duties and taxes). If you refuse the shipped item(s) for any reason, penalties will apply.


If you ordered an electronic Desktop image, a free electronic gift card or PayPal deposit, you should receive your code in several weeks. For PayPal winners, the designated amount will be sent only to a PayPal account associated with the email address of your Lockerz account. If your PayPal account email address is different, Lockerz will not be able to fulfill your redemption request. If you go ahead and choose to redeem PTZ for a PayPal deposit, you also will have to choose to link your Lockerz and PayPal accounts. Failure to link the accounts may result in your redemption request being denied. Keep in mind, if you do wish to link your accounts, you must contact PayPal immediately and, as a security measure, you should be sure to use different passwords for these accounts.


Thanks for being a member of Lockerz. We look forward to offering you more amazing products, new features and even more ways to earn PTZ!



All our best,



The Lockerz Crew


Dziwne, bo zamówiłem jeszcze 4 inne gry Big Grin a ten restock był ostatni Big Grin. Może zaczęli od końca ?Big Grin[/quote]


RE: Potwierdzenie z Restocku XBOX(piątek)! - magic - 21-12-2010 18:04

A ja mam takie pytanie, czy te gry można użyć do XBOX-a, wii, PS3 itd zakupionego w POLSCE? Z tego co słyszałam, to nie. A jak wygląda prawda?


RE: Potwierdzenie z Restocku XBOX(piątek)! - paskur - 21-12-2010 18:08

ja tez mam jakos pomieszane strasznie, dostalem dzis potwierdzenie z shopowego ^^


RE: Potwierdzenie z Restocku XBOX(piątek)! - tomsonFCB - 21-12-2010 18:15

Ja dostałem potwierdzenie gry na ps3 i anulację bonu z shopowego bo brałem na polskie dane


RE: Potwierdzenie z Restocku XBOX(piątek)! - zdybcio - 21-12-2010 18:23

Ja dzisiaj dostałem potwierdzenie z restocku DSI a z uzupełnienia PSP, które było wcześniej nie dostałem potwierdzenia gierki. Chyba tak ma być.


RE: Potwierdzenie z Restocku XBOX(piątek)! - DonHoracy - 22-12-2010 06:35

To fajnie, że dostałeś potwierdzenie tylko co mnie to obchodzi? Od takiego chwalenia masz inny dział.


RE: Potwierdzenie z Restocku XBOX(piątek)! - zibi2400 - 24-12-2010 12:31

Też mi doszło potwierdzenie tej gierki .
Ale nie wiem dlaczego wysłali mi też tak jakby anulację , a nawet nie napisali do jakiej gry ...
Jeszcze się zobaczy .


RE: Potwierdzenie z Restocku XBOX(piątek)! - cinexik - 26-12-2010 23:31

Jeśli dostałeś potwierdzenie z ostatniego restocku z game redemptions to znaczy, że potwierdzili ci wszystko.
Tzn np. brałeś udział w PS3, PSP i XBOX.
Wygrałeś w nich po grze, wysłali ci potwierdzenie z którego ostatniego wygrałeś (w tym przypadku XBOX), co oznacza, że potwierdzają ci te wczesniejsze też, tylko już bez potwierdzeń.