Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszukiwałeś? Zajrzyj! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Oszukiwałeś? Zajrzyj! (/Temat-Oszukiwales-Zajrzyj-1838)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Oszukiwałeś? Zajrzyj! - MyBijacz - 15-02-2010 23:47

Witam!
W tym temacie chciałbym wam naświetlić sprawę oszustw na stronie lockerz.com. Głównie chodzi o oszustwa z e-mailami(tworzenie własnych). Pragnę was nakłonić do tego abyście się przyznali osom z lockerz że oszukiwaliście. Czemu? Tak jest lepiej dla obu stron, na pewno się boicie przyznać zważywszy na to że mogą was zbanować, owszem mogą ale oni dają drugą szanse. Tak było ze mną, na moim koncie mam ponad 50 e-mail'i fake z 57. Mój pierwszy e-mail gdzie się przyznałem do oszustwa wysłałem na początku grudnia, jakiś czas temu wysłałem już 5 z kolei aż dziś dostałem odpowiedzieć w której napisali że odejmą z mojego konta 50% PTZ i tak się stało, a konto mogę prowadzić dalej i bawić się razem z nimi. Więc przełamcie się i przyznajcie się bo to jest dobre dla obu stron. Niżej podam e-mail który od nich dostałem dla wiarygodności:

Cytat:Hey Lockerz Member,

First of all, we want to thank you for coming forward and coming clean.
Violations of our Terms of Use violate the integrity of our Membership
community and our redemption process. Protecting that integrity is important
to
us and to all Lockerz members.

We will be deducting 50% of your total PTZ, and our decision is final. We
offered our membership a chance to start fresh with Amnesty, and warned you
that the consequences would be steep for any who violated our Terms but did
not
come forward.

This decision is not open to negotiation---and this is your last chance.

If you have another violation, your account will be zeroed and closed.

There's good news, though! You can now participate in future redemptions
with a
clean slate (and a clear conscience)--provided you play fair. You lost some
PTZ, but you gained peace of mind--and you know that you can go for the
prize
you want without fear of being denied due to past violations.

You have one more chance--we hope you use it wisely.

Thanks,

Lockerz


Lockerz Support
Pittsburgh, PA
[email protected]



RE: Oszukiwałeś? Zajrzyj! - michalm22 - 16-02-2010 00:10

no np jak ktos zrobil 1-5 (tyle mozna) a nie 57 o.O


RE: Oszukiwałeś? Zajrzyj! - %rets* - 16-02-2010 00:15

Dziękujemy za informacje Wink


RE: Oszukiwałeś? Zajrzyj! - MareKSG - 16-02-2010 00:30

Też miałem ok. 20 kont zrobionych na jednym IP ale nie były to fake konta bo robiłem je z kolegami w szkole gdzie było jedno IP. Napisałem do nich prośbę żeby usunęli te konta, bo chcieliśmy je zrobić na kompach z innym IP żeby nie było potem problemów. W odpowiedzi dostałem tą wiadomość co MyBijacz. Odjęli mi połowę punktów ale zostawili Z-lista. Pisałem do nich jeszcze, że to nie było oszustwo ale nic nie odpisali więc olałem to. Ale to pokazuje że oszustwo może wyjść niektórym na dobre, skoro zostawiają Z-lista. Ja co prawda nie oszukiwałem ale oszuści dobrze na tym wychodzą.


RE: Oszukiwałeś? Zajrzyj! - MyBijacz - 16-02-2010 00:34

(16-02-2010 00:10)michalm22 napisał(a):  no np jak ktos zrobil 1-5 (tyle mozna) a nie 57 o.O

Nie bądź tego taki pewiem, wg regulaminu na dom możesz mieć jedno konto czyli na jedno IP. Ciebie też mogą o oszustwo oskarżyć.


RE: Oszukiwałeś? Zajrzyj! - ToMo - 16-02-2010 07:10

Przed chwila rowniez sie przyznalem do fake (27)
Mam nadzieje ze bedzie podobna sytuacja jak u MyBijacz'a


RE: Oszukiwałeś? Zajrzyj! - Kilol - 16-02-2010 08:30

Lockerz napisało w regulaminie :
"How many accounts can I have? Members are entitled to one account per person. Each person within a household can have their own account".

Czyli, że członkowie mają prawo do jednego konta na osobę. Każda osoba w gospodarstwie może mieć swój
własny rachunek.

Ja uważam, że jak zrobiliście 1-5 kont fake, to niczego nie musicie się obawiać, tym bardziej jeśli z tych kont korzystacie.

Regulamin Lockerz - http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=48


RE: Oszukiwałeś? Zajrzyj! - MyBijacz - 16-02-2010 10:12

Kiedyś był inny regulamin, więc powiedziałem co wiedziałemSmile Sorry za pomyłkę.


RE: Oszukiwałeś? Zajrzyj! - omencs - 16-02-2010 10:38

Ja zrobiłem 3 fake konta i je zaprosiłem. To tak można? czy można mieć do 5 kont ale nie zapraszane?


RE: Oszukiwałeś? Zajrzyj! - Zellus - 16-02-2010 11:16

A najlepiej wogóle żadnych fake kont nie zakładać xD
U mnie w rodzinie 4 osoby, jakby się doczepili to zawsze dokumenty tych osób są więc wątpię żeby były z tego powodu jakieś problemy.