Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LRC na wczorajszym restocku! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: LRC na wczorajszym restocku! (/Temat-LRC-na-wczorajszym-restocku-18374)

Strony: 1 2


RE: LRC na wczorajszym restocku! - Takahari - 21-12-2010 14:43

Java script rządzi mnie jeszcze nie zawiódł


RE: LRC na wczorajszym restocku! - Nayare - 21-12-2010 15:04

Wasze wyjebane w kosmos LRC ^^ Mi ER PRO dzialal pieknie, co prawda lagi byly, ale szufle jestWink


RE: LRC na wczorajszym restocku! - diabloo07 - 21-12-2010 15:57

LRC jak zwykle dzialalo idealnie Smile Mi tam custom script nic nie zepsul, a co do zakrywania fresh out - we flashu to nigdy nie dzialalo.


RE: LRC na wczorajszym restocku! - BartuS - 21-12-2010 16:11

Ja wyłączyłem stylesheety i obrazki - 0 lagów Big Grin Niestety przez głupotę napstawiłem na iPada LRC i wypełniałem na niego dane x2. Nie udało się, mam tylko Write a Daily Question ^^


RE: LRC na wczorajszym restocku! - cinexik - 21-12-2010 17:06

0 lagów Smile
mialem lrc, zeby tylko dał mi znak, kiedy restock.
jak dzwonil szybko wlazlem w "MEMBER's CHOICE" wchodze, wszystko zielone Big Grin
zajarany biore nano, wywalilo, wchodze w electronics, patrze wszystko zielone, biore ipod shuffle pink (najdluzej stoi) i mam Big Grin
potem patrzalem jeszcze stalo kilka rzeczy, ale pech, na 2 koncie nie ma tyle ptz.
uzywalem JS :***
restock zaliczam do udanych.


RE: LRC na wczorajszym restocku! - Athemis - 21-12-2010 18:28

Fail... nie muliło w sumie. Wszedłem to wszystkie Paypale były zielone. Kliknąłem 25$ i niby źle wpisałem matematyczne zadanie.. Hmm, ciekawe. Odświeżam, nie było już 25$ no i dupa. Próbowałem Ticketmaster, ale tez ni huhu. Ostatecznie koszulka, ale PTZ już odrobione Wink


RE: LRC na wczorajszym restocku! - Grub63 - 21-12-2010 19:47

To był mój najgorszy restock z LRC, bo zamulal strasznie i w końcu go wyłączyłem, a gdy wszedłem przez Operę, zostały już tylko same duperele i wziąłem decale, jednym słowem FAIL! :@