Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Zostań członkiem EKIPY Zarabiam.com ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Zostań członkiem EKIPY Zarabiam.com ! (/Temat-Zamkniety-Zostan-czlonkiem-EKIPY-Zarabiam-com-1837)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com ! - Miu - 02-07-2010 18:14

Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na rangę tłumacza.
Na forum jestem od niedawna bo od 1 kwietnia,ale od tego czasu rozgościłem się tutaj i czuję się jak w domu Wink Mam trochę postów,nie spamuję(przynajmniej tak mi się wydaje o_0),nigdy nie byłem karany-mam czystą kartotekę Smile.Dlaczego tłumacz?Sądzę że dosyć dobrze posługuję się językiem angielskim,caly czas rozszerzam swoje słownictwo i gramatykę,a tłumaczenie tekstów z Lockerz nawet mi w tym pomoże.No i chyba najważniejszy argument:ten różowy kolorek nicka(ahh,rozmażyłem się Big Grin)
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.


RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com ! - pespe - 02-07-2010 18:59

Witam ;]
Chciał bym zgłosić się na tutora ;p
Więc tak Smile Mam na imie Paweł , jestem na forum "nie pamietam od kiedy" no ale zaprzyjaznilem sie dobrze z użytkownikami na forum i raczej nikomu nie przeszkadzam...Myśle, że będe nadawał się na ta range ponieważ lubie pomagać innym i da się ze mna dogadać Smile najlepiej wiedza ci co siedza na TS regularnie Smile Udzielam się na forum mam 1,758 postów więc jakąś częsc forum uzupełniam Smile
Czekam na pozytywne rozpatrzenie zgłoszenia...
dziekuje PeSpE


RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com ! - Burned - 11-07-2010 00:35

Witam chciałbym zgłośc moją kandydature na rangę Tutora. Mam trochę postów, wiadomo że częsc to off-topic i takie podobne jednak dużo postów są z działów "News", "Ogólnie o Lockerz" czy "Pytania dotyczące Lockerz.com" i nie są to odpowiedzi krótke czy bezsensowne jednak wyczerpujące. Moja wiedza o lockerz jest dośc duża i staram się byc z wszystkim na bieżąco.
Lubie spędzac czas pisząc na SB przy okazji pomagając w sprawach lockerz czy znalezieniu czegoś na forum, taka forma pomocy mi odpowiada przy okazji pomagając w wątkach, pisząc posty.
Pozdrawiam Burned


RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com ! - Lubelak - 11-07-2010 10:33

Witam
Chciał bym zgłosić się na tutora/vip-a/moda
Jestem na forum już długo.Myślę, że nadaje się na tą/e range ,ponieważ lubię pomagać innym i da się ze mną dogadać Udzielam się na forum mam 375 postów ,ale to się nie liczy
Bardzo nie lubię off-topu,odkopu,spamu wszystkie takie rzeczy zgłaszam.
Czekam na Odpowiedz


RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com ! - Admin - 11-07-2010 11:46

Burned zostaje nowym tutorem.


RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com ! - Czarny767 - 11-07-2010 18:42

Cześć,chciałbym złożyć swoje " podanie " na tutora.
Jestem na forum już dosyć długo,często się udzielam , nie piszę postów typu " gz " , "lol" , " ale fajne " itp.
Swoje zdania formułuje jak najlepiej,nie mam problemów z ortografią czy stylistyką.
Bardzo lubię pomagać,jak coś wiem,to aż się chcę pomóc.
Tak więc,czekam na rozpatrzenie.
Pozdrawiam!


RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com ! - Czarny767 - 14-07-2010 09:48

(11-07-2010 18:42)Czarny767 napisał(a):  Cześć,chciałbym złożyć swoje " podanie " na tutora.
Jestem na forum już dosyć długo,często się udzielam , nie piszę postów typu " gz " , "lol" , " ale fajne " itp.
Swoje zdania formułuje jak najlepiej,nie mam problemów z ortografią czy stylistyką.
Bardzo lubię pomagać,jak coś wiem,to aż się chcę pomóc.
Tak więc,czekam na rozpatrzenie.
Pozdrawiam!

Odświeżam !


RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com ! - Lookso - 22-07-2010 16:02

(19-05-2010 12:03)Admin napisał(a):  Prosiłbym wszystkich o wstrzymanie się z odświeżaniem zawsze przy wyborze tutora przeglądam wszystkie propozycj od początku Smile

Czarny767!
Dla przypomnienia zacytowałem słowa admina Undecided


RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com ! - MeTonaTOR - 26-08-2010 14:11

Siemka, jestem na forum od ponad pol roku, konto na lockerz mam juz ponad rok. Chcialbym kandydowac na range tutora. Poniewaz duzo pomagam, pisze malo postow [specjalnie zeby niespamowac i nie pisac glupot], pisze poprawnie po polsku. znam 2 jezyki [Wloski i Angielski, o Polskim niewspominam]. Jedyny moj blad to ten ze niepisze polskimi znakami ortograficznymi [ą, ę, ó, ł, ż, ź, ć, ń, ś]


RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com ! - Satan - 26-08-2010 14:27

Ave !
Chciałbym opowiedzieć wam pewną historię : Historia o Satanie który złożył podanie na tutora.
"Pewnego deszczowego popołudnia w Szczecinie, pewien VIP LFE postanowił złożyć podanie na tutora. Siadł do komputera, odpalił Mozajle Frewoks i nawet nie otwierał zarabiam.com ! On miał je ustawione jako stronę startową ! To był dowód jego przywiązania na LFE. Wszedł w dział "Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące zarabiam.com" a następnie w temat "Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com !". Przejrzał kilka stron z podaniami i zaczął pisać posta - "Chciałbym być tutorem na naszym kochanym forum :*. Mam 531 postów oraz 123 punktów reputacji. Pracowałem ciężko na na 116% aktywności. Spędziłem online na naszym forum ponad miesiąc. Zawszę piszę rozwinięte posty. Znam się trochę na ortografii. Ogarniam Lockerz. Jestem bywalcem na TS'ie." Napisał tego posta i zaczął czekać na odpowiedź". I to koniec mojej części do opowiedzenia. Resztę tej historii stworzy Banan.
Pochwalony...