Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Zostań członkiem EKIPY Zarabiam.com ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Zostań członkiem EKIPY Zarabiam.com ! (/Temat-Zamkniety-Zostan-czlonkiem-EKIPY-Zarabiam-com-1837)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com ! - Yanke$ - 22-06-2010 14:35

Lukisss czytaj uważnie cały temat...
Banan napisał(a):proszę umieszczać tu wyłącznie podania o pozycje tutora.
Strona wcześniej...


RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com ! - Killer - 22-06-2010 15:22

(22-06-2010 14:35)Yanke$ napisał(a):  Lukisss czytaj uważnie cały temat...
Banan napisał(a):proszę umieszczać tu wyłącznie podania o pozycje tutora.
Strona wcześniej...

to zapoznaj sie z aktualizacja w pierwszym poscie zanim zaczniesz pisac glupoty.


RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com ! - adik0070 - 22-06-2010 16:53

Witam, chciałbym zostać członkiem ekipy LFE, staram się być miły, pomagać innym, piszę poprawnie po Polsku.
Na tym forum zostaję dłużej, ponieważ jest najlepsze z wszystkich for zajmujących się tematyką Lockerz.

Pozdrawiam całą ekipę LFE i wszystkich użytkowników.


RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com ! - Lukisss - 22-06-2010 17:37

(22-06-2010 15:22)Killer napisał(a):  
(22-06-2010 14:35)Yanke$ napisał(a):  Lukisss czytaj uważnie cały temat...
Banan napisał(a):proszę umieszczać tu wyłącznie podania o pozycje tutora.
Strona wcześniej...

to zapoznaj sie z aktualizacja w pierwszym poscie zanim zaczniesz pisac glupoty.

W ogóle to nabijasz posty. Weź sam się ogarnij bo mi Yanke$ już wytłumaczył, więc wiesz...


RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com ! - rajmek126p - 23-06-2010 18:57

Witajcie Smile

Gdy zarejstowałem się na lockerz.com pomyślałem aby coś poszukać na ten temat Big Grin Wpadłem na to forum przez (Kamila Scheihta czy jakos tak)
Było wiele podobnych for ale jednak wybrałem to myśle ze jest najlepsze :)Ekipa Forum jest zgrana newsy z Hallway'a/Facebooka są bardzo szybko przetłumaczone.Na forum się już trochę rozgościłem... Smile Staram się pomagać nowym użytkownikom lecz też popełniam błędy.Zazwyczaj jestem opanowany nie szpanuję Caps Lockiem jak niektórzy.
Mam ponad 500 postów i chyba nie ma ani jednego typu "super" "ok" "fajnie" dlatego chciałbym zostać testowym tutorem.Prosiłbym o rozpatrzenie podania gdyż podchodzę do tego bardzo poważnie.Baardzo dużo czasu spędzam na forum
Pozdrawiam Całą Ekipę


RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com ! - Tidus - 23-06-2010 21:44

Witam szanowną ekipę. Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko Tutora.
Mam na imię Kuba, posiadam 12 lat . Interesuję się piłką nożną, koszykówką oraz konsolami . Na forum jestem zarejestrowany od grudnia.
LFE znalazłem dzięki Google, gdyż szukałem porządnego forum i wybrałem właśnie zarabiam.com
Nigdy nie używam opcji " Oznacz wszystkie działy jako przeczytane", staram się czytać wszystkie nowe posty.
Myślę że nadaję się na stanowisko tutora, ponieważ jestem obeznany w tematyce lockerz i zawsze pomagam innym użytkownikom. Świadczy o tym moja reputacja jak i posty które nie są tzw. "spamem", tylko wypowiedziami na dany temat. Proszę o rozpatrzenie mojego podania.

Serdecznie pozdrawiam całą ekipę Smile


RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com ! - Lubelak - 24-06-2010 13:42

(23-06-2010 21:44)Tidus napisał(a):  Witam szanowną ekipę. Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko Tutora.
Mam na imię Kuba, posiadam 12 lat . Interesuję się piłką nożną, koszykówką oraz konsolami . Na forum jestem zarejestrowany od grudnia.
LFE znalazłem dzięki Google, gdyż szukałem porządnego forum i wybrałem właśnie zarabiam.com
Nigdy nie używam opcji " Oznacz wszystkie działy jako przeczytane", staram się czytać wszystkie nowe posty.
Myślę że nadaję się na stanowisko tutora, ponieważ jestem obeznany w tematyce lockerz i zawsze pomagam innym użytkownikom. Świadczy o tym moja reputacja jak i posty które nie są tzw. "spamem", tylko wypowiedziami na dany temat. Proszę o rozpatrzenie mojego podania.

Serdecznie pozdrawiam całą ekipę Smile

12lat ?
chyba 11
01-28-1999 (11 lat)


RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com ! - Admin - 24-06-2010 14:54

przypominam ze to nie offtopic, wystawia trzeciego warna.


RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com ! - omisiu - 27-06-2010 23:55

Witam,
chciałbym się ubiegać o rangę tutora. Mam ponad 250 postów w różnych dziedzinach tego forum. Staram się odpowiadać na pytania na tyle na ile jestem wstanie. Daję również propozycję na rozwój forum. Wybrałem to forum spośród wielu ponieważ jest ono przyjazne i otwarte na nowe możliwości. Bycie tutorem było by dla mnie ważne ponieważ byłbym bardziej widoczny na forum, na którym spędzam naprawdę dużo swojego wolnego czasu.
Proszę o rozpatrzenie mojego podania.


RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com ! - Lev - 01-07-2010 14:53

Zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko Tutora Smile
A oto treść podania Big Grin
[Obrazek: 30291140.png]

Pozdrawiam, Lev