Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Zostań członkiem EKIPY Zarabiam.com ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Zostań członkiem EKIPY Zarabiam.com ! (/Temat-Zamkniety-Zostan-czlonkiem-EKIPY-Zarabiam-com-1837)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com ! - Aceq - 03-05-2010 17:50

Witam! Chciałbym złożyć podanie na posadę Tutora. Bardzo często udzielam się na forum i na ts (chwilowo mnie nie ma problem z głośnikami) zawsze staram się pomóż użytkownikom forum i nie "żebrzę" o "reputa". Wiem dużo o lockerz (czytam facebook'a i inne źródła pomocnicze). Bardzo proszę o rozpatrzenie mojej propozycji


RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com ! - lockerz94_16 - 03-05-2010 18:58

I ja też proszę o Tutora, swoją prośbę motywuję tym, że jestem z wami jakieś trzy miesiące i doskonale zżyłem się z ekipą Smile


RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com ! - RaZoR_xD - 09-05-2010 17:10

Witam ekipę zarabiam.com,

Chciałbym złożyć podanie o tutora lecz nie mam jeszcze 100 postów, lecz do nich już dochodzę Smile
Staram się pisać schludnie, ładnie i pomagać użytkowniką na forum a w szczególności na Sb.
Spędzam na stronie,teamspeaku forum bardzo długo czasu.
Lockerz znam już od bardzo dawna i go "ogarniam" Smile
Chętnie pomagam na GG lub na Pw w sprawach lockerz, tak jak potiwerdzą to niektórzy użytkownicy tego forum.
Jeśli moje podanie będzie wybrane, dziękuje.

Pozdrawiam,
RaZoR_xD


RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com ! - Parada - 10-05-2010 14:52

Dobra więc teraz czas na mnie...

Mam na imię Kamil, mieszkam w Zgorzelcu (Miasto położone na Dolnymśląsku) i mam 16 lat. Interesuję się muzyką Rockową, lubie czytać i oglądać anime/mange i trochę też gram w koszykówkę. Na Lockerz jestem już od stycznia mi myślę, że znam już dużo rzeczy na jego temat.
Więc tak, czemu chcę zostać tutorem?
Ponieważ dosyć często siedzę na tym forum, staram się pomagać innym jak tylko mogę i każda dobra pomoc się tutaj przyda Smile Fajni są tutaj ludzie, więc praca ta będzie chyba nawet przyjemnością Wink
To tyle ode mnie, Pozdrawiam


RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com ! - gaspare - 14-05-2010 23:41

Witam, chciałbym złożyć podanie na rangę Tutora.
Opowiem o sobie, nazywam się Kacper, mam 15 lat, mieszkam w Szczecinie, uczęszczam do klasy lingwistycznej (profil zaawansowany j. niemiecki), słucham rocka, punk-rocka, post-rocka, oi!, i innych takich rockowych odłamów. Lubię czytać książki, np. Pilipiuka, kocham również wszystko związane z krajem kwitnącej wiśni. Jeśli chodzi o forum staram się być tutaj jak najczęściej.
Co by tu dużo nie mówić, często jestem na TeamSpeaku, udzielam się, staram się pomagać ludziom na forum, jestem aktywnym i miłym użytkownikiem, używam poprawnej polszczyzny, nie popełniam błędów ortograficznych.
Wierzę, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.
Pozdrawiam, Kacper


RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com ! - ledo - 15-05-2010 00:47

Cześć jestem ledo, na tsie zwą mnie Majster Gejów, lubie DonHoracego i czasem jestem ogarnięty. Chętnie będe tutorem Smile


RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com ! - Lubelak - 16-05-2010 13:51

Witam, chciałbym złożyć podanie na rangę Tutora.
Nazywam się Dominik, mam 16 lat Staram się pomagać na forum
jak mogę (nie na widzę nabijania postów i odkopu ;/)
Pozdrawiam Lubelak


RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com ! - Daminn - 17-05-2010 21:56

(03-05-2010 16:14)Daminn napisał(a):  Zgłaszam swoją kandydaturę. Na forum trafiłem dzięki Zythusowi;] Interesuję się sprzętem komputerowym i grafiką (w razie czego mogę pomóc w zrobieniu czegoś). Na forum jestem codziennie i przesiaduje po kilka godzin. Aktywność mam niską ponieważ zostało to nie dawno wprowadzone, a nie kręci mnie nabijanie jej w głupkowatych zabawach w Off-Topicu. Większość moich postów to pomoc innym. Kilka moich pomysłów i zmian zostało zaakceptowanych;]

Daminn

Odświeżam swoje zgłoszenie;]


RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com ! - Magnus - 19-05-2010 09:37

Odświeżam jeśli można Tongue

Cytat:Witajcie mam na imię Konrad.Konto na Lockerz mam już od grudnia.Na forum bardzo często jestem ,piszę na sb,rozmawiam na Team Speaku mam dużą ilość postów jak i reputów.Bardzo jestem obeznany w sprawach Lockerz bo tylko tym portalem się zajmuję.Szybko odpowiadam na pytania użytkowników.Czasami tłumaczę Hallway,Dailies.Napisałem jeden poradnik i 2 newsy.Te forum jest naprawdę dobrze zgrane można szybko uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania i dlatego chciałbym dołączyć do ekipy forum.
Myślę,że moją kandydaturę Admin rozpatrzy pozytywnie.
Pozdrawiam all z forum.



RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com ! - Admin - 19-05-2010 12:03

Prosiłbym wszystkich o wstrzymanie się z odświeżaniem zawsze przy wyborze tutora przeglądam wszystkie propozycj od początku Smile