Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Zostań członkiem EKIPY Zarabiam.com ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Zostań członkiem EKIPY Zarabiam.com ! (/Temat-Zamkniety-Zostan-czlonkiem-EKIPY-Zarabiam-com-1837)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - Karpik - 21-03-2010 19:28

Chyba widzisz, że temat o tutorze? Tutaj masz link co do tłumacza: http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=212&highlight=t%C5%82umacz . Temat na razie zamknięty, więc raczej nie potrzeba ich więcej, jednak jak będziesz się w dziale tłumaczenie udzielał, Banan na pewno to uwzględni.


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - reedo - 21-03-2010 19:54

Ranga Tlumacza jest chyba przyznawana za wykazanie sie w dziale Tlumaczen. W zasadzie to przydaliby sie jacys nowi aktywni tlumacze, bo teraz kazdy tylko sie pcha do tlumaczenia krotkich newsow z hallwaya, bo mozna dostac duzo reputacji, a listow nikomu sie nie chce ruszyc.


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - Aja - 23-03-2010 19:12

(21-03-2010 19:54)reedo napisał(a):  Ranga Tlumacza jest chyba przyznawana za wykazanie sie w dziale Tlumaczen. W zasadzie to przydaliby sie jacys nowi aktywni tlumacze, bo teraz kazdy tylko sie pcha do tlumaczenia krotkich newsow z hallwaya, bo mozna dostac duzo reputacji, a listow nikomu sie nie chce ruszyc.

Chętnie byłbym zainteresowany rangą tłumacza bo ostatnio coraz częściej zaglądam do tłumaczeń listów głównie z polskiego na angielski (bo szczerze wole przetłumaczyć coś nowego a nie kopiowane po 100 razy do działu listów od lockerz autoodpowiedzi itp) i większość moich reputów jest zdobyta właśnie w dziale tłumaczenia, na forum jestem dość często wystarczy spojrzeć na czas spędzony a co do zdolności językowych to na codzien rozmawiam po angielsku Team speak/IRC wiec język jest ciągle na bieżąco.


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - Szymik - 23-03-2010 22:15

Witam całą szanowną ekipę.Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę do statusu tutora/tłumacza ,ale najpierw coś o sobie...
Mam na imię Szymon, mam 14 lat, mieszkam w Gdańsku, trenuję koszykówkę i jestem regularnym użytkownikiem zarabiam.com. Od stycznia jestem zarejestrowanym użytkownikiem.Staram się robić użyteczne i estetyczne poradniki. Podejrzewam że wiecie że jestem stałym użytkownikiem TS'a 3 ... . Jeśli chodzi o moje posty i reputy to sami widziecie. Mam nadzieje że dostrzegacie pracę jaką włożyłem w forum (sponsor, filmy, video poradniki) .Mam nadzieję że moja kandydatura zostanie dobrze przemyślana.
Pozdro
Szymik


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - Sony_st - 01-04-2010 20:42

Witam. Wiem że rekrutacja jest już zamknięta, ale w razie otwarcia, chcę żeby już moja kandydatura była.
Chciałbym zostać Tutorem. Na forum jestem od grudnia, staram się udzielać jak najczęściej i pomagam innym, na forum spędziłem ponad tydzień. Dlaczego chcę zostać Tutorem? Na forum lubię spędzać czas, pisząc z innymi na SB lub udzielając pomocy osobom, którzy jej potrzebują, ostatnio zainstalowałem sobie TS, jednak nie udzielam się dużo przez mikro, można powiedzieć że wcale. O swojej reputacji (w sensie +) na forum nie będę mówił, gdyż mógłbym mieć ich zero, po nich można zobaczyć ilu osobom udało mi się pomóc.
Teraz coś o mnie Smile Więc na imię mam Rafał, lat 16, mieszkam w Aleksandrowie Kujawskim, interesuję się głównie informatyką i troszkę motoryzacją.
W razie kontaktu: moje gg 3625985 Smile
Pozdrawiam Smile


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - pespe - 01-04-2010 21:59

Witajcie
Mam na imię Paweł Smile
Kiedy usłyszałem o lockerz odrazu natchnąłem się na to forum i powiem że się cieszę. Smile
Mam 445 napisanych postów i robię wideo poradniki (chyba się niektórym przydają) ;]
hmm...co wiecej... czasem jestem nieznośny ale.. pomagam innymjestem pomocny i wogóle banan sam wies najlepiej jaki jestem ;]
Zawsze jestem na TS i regularnie uczęszczam w "życiu" tego forum
Prosze o roztrzygnięcie mojej prośby ;]
Pozdrawiam Paweł - pespe Smile


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - Admin - 11-04-2010 10:29

sony_st zostaje nowym tutorem.


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - BartuS - 20-04-2010 19:08

Zgłaszam swoją kandytaturę na Tutora.

Dlaczego ja ?

Posiadam spore doświadczenie w prowadzeniu for (miałem kilka, byłem Tutorami, Adminami, modami itd.)
Często siedzę na forum, wchodzę na TS'a, pomagam, tłumaczę, posty sensowne piszę. Liczba reputów mówi sama za siebie Smile
Jestem obeznany w lockerz.com.

Teraz coś o mnie:

Bartek, lat 11, Mazowsze, Interesuję się informatyką, techniką itp. Wink W wolnym czasie gram w piłkę nożną, uprawiam sport, chodzę do klubu piłkarskiego. To tyle. Mam nadzieję, że pozytywnie zostanie rozpatrzona moja prośba.

(Wiem, że wiek może być mały, na zostanie Tutorem, ale jestem ogarnięty w tych sprawach)



Pozdrawiam, BartuŚ


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - cinexik - 20-04-2010 19:40

Witam.
Ja również chciałbym zostać tutorem.
Myślę, że posiadam dużą wiedzę, choć w razie czego, szybko się uczęBig Grin
Liczba postów: 102 [już 103 xD] (od niedawna mam konto)
Staram się pomagać wszystkim użytkownikom, jak tylko potrafie.
Jestem odpowiedzialny, więc można na mnie liczyć.

Nazywam się Marcin, mam 15 lat.
woj. zachodniopomorskie
W wolnym czasie trenuję tenisa, oraz lekkoatletyka (bieganie), żeby mieć lepszą kondycję.
Jak tylko jestem na kompie, staram się czytać nowe posty i odpowiadać na nie.
Potrafię dogadać się po angielsku, więc służę pomocą Smile


Liczę, że moja prośba zostanie pozytywnie rozstrzygnięta. Smile
(mogę tymczasowo nim zostać, zobaczycie czy się spiszę)


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - Devilry225 - 21-04-2010 19:42

Witam szanowną ekipę forum. Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko Tutora, ale najpierw opowiem coś o sobie. Mam na imię Robert, mam 17 lat i mieszkam w Szczecinie. Interesuję się piłką nożną, różnorakimi konsolami typu PS,Xbox,Gameboy itp. Na forum znalazłem się tu dzięki serwisowi 'YouTube' a dokładniej dzięki UnboXingowi usera forum, który miał link w opisie filmu. Od początku wiedziałem, że na tym forum znajduje się wszytko to co początkowy user potrzebuje i nie tylko. Wszelakie poradniki, newsy oraz inne przydatne wątki. Użytkownikiem jestem od marca, można nazwać mnie typem użytkownika aktywnego. Codziennie spędzam na forum od godziny do trzech a czasem więcej(zależy od spraw codziennych). Od samego początku staram się pomagać nowym jak i tym bardziej zaawansowanym użytkownikom forum, bo w końcu jakieś tam doświadczenie mam, a nawet i można ująć, że jest ono duże. Moje posty nie są typowym spamem na forum, czy takimi, które w 90% są postami w offtopicu. Staram się pisać ładne, przejrzyste posty, które są bez błędów ortograficznych .Posty moje jak najbardziej są na temat i nie odbiegają raczej od pomocy, którą userzy oczekuję. Ogólnie jestem bezkonfliktowym userem, a jeżeli, któryś user miałby jakiś problem to nigdy nie odmawiam mu pomocy. Mam nadzieje że moje podanie pozytywnie zostanie rozpatrzone.
Serdecznie Pozdrawiam
Devilry.