Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Zostań członkiem EKIPY Zarabiam.com ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Zostań członkiem EKIPY Zarabiam.com ! (/Temat-Zamkniety-Zostan-czlonkiem-EKIPY-Zarabiam-com-1837)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - Athemis - 04-03-2010 07:35

Zgłaszam swoją kandydaturę na Tutora.

- W każdej chwili gdy ktoś potrzebuje pomocy staram się być
- Angielski znam w stopniu podstawowym
- Pomagałem przy testach nowego shoutboxa, który nie wypalił
- Brałem udział w konkursie
- Udzielam się i jestem codziennie na forum
- Przesiaduję na TSie i rozmawiam z ludźmi. Większość pewnie mnie kojarzy
- Piszę poprawnie po polsku

Znam także HTML i troszeczkę Php. Moderatorem na forum jest od kilku lat (akurat nie tutaj), ale wiem co i jak Smile


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - Admin - 04-03-2010 10:49

Prawdopodobnie, wkrótce zostanie wybrany kolejny tutor(proszę mnie nigdy nie pytać kiedyWink), kilka osób pytało mnie na co zwracam uwage, tak więc już odpwiadam :



*obecny wkład na forum (poradniki, pomysły, filmy YouTube, reklama, newsy)
*reputacja
*ilość postów (oczywiście sprawdzam, kto co piszeWink )
*aktywność - czas spędzony na forum (podany w profilu każdego z Nas)
*szacunek innych użytowników (dawanie przykładu innym)
*i pare innych czynników Smile


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - Tech - 06-03-2010 20:28

Rozumiem, że zapisy wciąż otwarte? Jeśli tak to chciałem zgłosić swoją kandydaturę na rangę tutora.

Teraz coś o mnie Wink

Mam na imię Paweł. Na forum jestem już od dłuższego czasu, uczestniczyłem już w kilku restockach, tak, że wiem co i jak. W sprawach lockerz zawsze jestem na bieżąco, często odwiedzam hallway, fb, twittera no i czytam to forum Big Grin Znam angielski dość dobrze i francuski (troszkę). Dzięki temu nie muszę czekać na tłumaczenia (lub sam tłumaczę), wiem zawsze o czym lockerz nas informuje. Znam trochę html, umiem się posługiwać forum - byłem kiedyś moderatorem na jakimś forum klanowym gry przeglądarkowej. Staram się nie robić błędów, zawsze pomagam na forum i SB. Na TSie zapewne mnie nie słyszeliście, ale to dlatego, że miałem zepsuty mikrofon w słuchawkach. Postów nie mam zbyt wiele, bo staram się nie pisać tego samego co inni, nie powtarzać się w tym samym temacie. Często jestem dostępny na forum w godzinach nocnych, wtedy gdy siedzi mało osób, co też uważam za plus xd

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania Tongue


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - Bolt - 06-03-2010 21:03

Ja także chciałbym zostać tutorem... To forum mi się spodobało, staram się pomagać użytkownikom i nie spamować... Postów mam sporo oczywiście nie z offtopa Smile Często siedzę na forum. Jestem autorem tematu o ew. kosztach nagród typu cło, vat Smile Bardzo chciałbym dołączyć do tak zgranej ekipy jak wy Smile

Pozdro Big Grin


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - Gumowy - 07-03-2010 19:04

Witam wszystkich z ekipy LFE! Big Grin

Od ponad 2 miesięcy jestem userem Tego forum. Jestem typem człowieka "czytającego", nie lubie pisać na forum bezsensownych postów "aby żeby był jeden więcej". Staram się pisać poprawną polszczyzną, pomagać innym userom wrazie problemów. Na TS'ie się narazie nie udzielam bo nie mam słuchawek bo mi się zepsuły Undecided a także mam coś z kartą dźwiękową :| Ale nadrobie Big Grin Jeśli nie uda mi się zostać jednym z Was, nie będe płakać i nadal będe udzielał sie na forum Tongue

To to by było na tyle


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - SZAFI - 12-03-2010 12:44

Zglaszam swoja kandytature prosze

Jestem aktywny na forum
Jezeli jestem w stanie pomagam
Znam podstawy Angielskiego
Mam duze doswiadcznie w byciu moderatora i tych zeczy...

Prosze o rozpatrzenie swojej kandytatury lub dac range probna (bardziej mnie to zmotywuje xD)


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - Killian - 12-03-2010 19:49

Ja też chcę zgłosić kandydaturę na zarabiam.com udzielam się jak mogę na forum codziennie jestem na Ts mam dużo wolnego czasu więc mogę też cześć z tego czasu przeznaczyć na forum Wink Proszę o rozpatrzenie mojego podania
Pzdro all Wink Oraz mam poczucie humoru Tongue


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - rj7rad - 12-03-2010 21:07

Ja również chciałbym zgłosic swoją kandydaturę mimo, że mam nikłe szanse Wink
Czasu wolnego mam dużo, staram się dzielic się swoją wiedzą na temat Lockerz, którą nabyłem w krótkim czasie. Myślę, że takowa ranga dałaby mi większe ambicje oraz zachęciłaby mnie do udzielania odpowiedzi na każde pytanie użytkowników (choc teraz też staram się to robic) Smile


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - Admin - 19-03-2010 00:23

Tech został tutorem.


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - BartuS - 21-03-2010 19:23

A na tłumacza można ? Większość tekstów rozumiem, ale zdarzą się takie, których niestety niezrozumiem Sad


Chociaż na test może, co ?


Bardzo proszę.