Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Zostań członkiem EKIPY Zarabiam.com ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Zostań członkiem EKIPY Zarabiam.com ! (/Temat-Zamkniety-Zostan-czlonkiem-EKIPY-Zarabiam-com-1837)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com ! - Synkretysta - 07-12-2010 20:18

Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na rangę Tutora...tylko czy jest sens? Jest tylu ambitnych i młodych, prężnych. Ja mogę zostać "dziadkiem" na forum z racji wieku Smile A może dodać taką rangę hihi np. Druida
Zamiast podania złożę tu poparcie - DonHoracy jest osobą posiadającą sporą wiedzę...i jest pomocny, choć czasem nerwowy i nieokrzesany. Tak - 3xTAK dla DonHoracego. Choć właściwie to go nie znam.


RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com ! - ColdGold - 07-12-2010 20:25

Witam wszystkich !

Postanowiłem kandydować na rangę Tutora , i w kilku punktach chciałbym się przedstawić:

- z Lockerz związany jestem od października 2009 , więc mam doświadczenie i mogę każdemu pomóc
kto ma jakiś problem z anulacjami , z-listem i innymi rzeczami których na Lockerz jest naprawdę bardzo dużo , może liczyć na moją pomoc
- z różnymi serwisami takimi jak TAG i ThisBox związany jestem od początku ich istnienia więc podobnie jak z Lockerz mogę każdemu nowemu jak i nie do końca poinformowanemu pomagać w każdym aspekcie .
- mam doświadczenie z konkurencyjnego forum ( pewnie wiecie jakiego )
- jestem bardzo aktywnym użytkownikiem ( często online , dużo postów , Odpowiedzi do zadań TAG , itp. )
- zawsze wiem co w trawie piszczy jeśli chodzi o serwisy zarobkowe
- pomagam ludziom jeśli mnie o to poproszą ( NIKOMU NIGDY NIE ODMÓWIE POMOCY ! )

O mnie :
Mam na imię Piotrek , mieszkam w Szczecinie i niedługo będę obchodził swoje 16 urodziny , na forum bardzo często jestem obecny , rozmawiam na SB ( musze sobie w nowe mikro zainwestować to i na TS’ie będę rozmawiał ) , pisze dużo postów ( ale nie spamuje ) , jestem lubiany przez ludzi , staram się uczestniczyć we wszystkich restockach ( dzięki czemu o wszystkim wiem ) , i bardzo chciałbym pomóc ekipie z ogarnięciem forum

Pozdrawiam !
Cold’ek


RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com ! - ketrab - 09-12-2010 21:29

KANDYDATURA NA RANGĘ TUTORA - ketrab

Czołem użytkownicy LFE!

Postanowiłem kandydować w najbliższych wyborach na rangę tutora, gdyż uważam, że w świecie Lockerz mam niemałe doświadczenie i wiedzę, którym mógłbym dzielić się z innymi użytkownikami, dopiero co wchodzącymi w świat ów portalu. Poniżej przedstawiam atuty, które za mną przemawiają:

* Na Lockerz jestem już ponad rok. Przez ten okres brałem udział w wielu restockach, a także w kilku innych przedsięwzięciach tej strony. Korzystałem z wszystkich możliwości portalu, dlatego z pewnością mógłbym pomóc nowicjuszom np. w zakupie decala lub jakiejkolwiek rzeczy w Shopie, czy też wytłumaczyć o co chodzi w nowopowstałym fwb;-).

* Również na LFE jestem od roku, dzisiaj (9.12.2010) mija dokładna rocznica mojego przyłączenia się do tego zacnego forum. Uważam, że znam problemy (choć jest ich mało) forum, a także mam pomysły jak można by jeszcze bardziej rozkręcić działalność.

* Dysponuję dość dużą ilością wolnego czasu. Na LFE dziennie wchodzę po kilka-kilkanaście razy, spędzając na forum niemało czasu.

* Uważam, że bardzo dobrze znam zarówno język polski, jak i język angielski. Podstawówkę kończyłem z ocenami celującymi z tych dwóch przedmiotów, a w gimnazjum na koniec semestrów miałem bardzo dobry - w przypadku polskiego, i celujący z angielskiego.

*Mam 40 plusów. Nie jest to może jakaś powalająca liczba, lecz każdy z nich został dodany "za coś". Lubię pomagać ludziom, niekoniecznie oczekując wynagrodzenia.


Tak więc myślę, że nadałbym się na tutora. Mam dopiero 15 lat, ale pełno pomysłów i niemałe doświadczenie. Chętnie pomogę każdemu, kto o to poprosi nie oczekując nic w zamian. Będę chciał również doprowadzić do rozwoju forum, by osiągnęło jeszcze większą przewagę nad konkurencją.


RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com ! - cinexik - 11-12-2010 19:26

Witam Big Grin
I wanna be a top Tutr! ^^

To tak..
lubię pomagać innym, często siedzę na SB, jeśli znam się na czymś to chętnie służę pomocą.
Poza tym szybko się uczę, więc w razie co to wytężę swoje szare komórki Smile
W lockerz "bawię" się od stycznia.

Na forum często wchodzę, nawet kilkanaście razy dziennie, jeżeli widzę, że ktoś potrzebuje pomocy - pomagam.
Bardzo dobrze piszę po polsku, dobrze mi idzie również angielski.

Może czas spędzony on-line na forum nie jest powalający (6 dni),
ale blisko 700 postów musi o czymś świadczyć.
(Tym bardziej, że rzadko przebywam w dziale Off-topicTongue)

Jeżeli zostanę tutorem, to gwarantuję tu i teraz, że nie pożałujecie tego Smile


RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com ! - Admin - 14-12-2010 12:55

Cold Gold zostaje specjalistą TAG,
Inter zostaje Tutorem.
Drugi tutor zostanie wybany niebawem, obecnie nie mamy na oku żadnego pewniaka.


RE: Zostań członkiem EKIPY zarabiam.com ! - Lubelak - 15-12-2010 17:38

Witam,

Dziś chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na rangę Tutora.
Nie będę się rozpisywał ,że lubię placki a nie lubię bigosu bo to nie jest istotne,
mam troszkę postów w tym część na pewno mądrych ,staram się pomagać na forum,
jestem tu od Lutego byłem już w ekipie ,ale zrezygnowałem czego potem żałowałem.
Plusów mam nie dużo (Dużo wygrałem na Forumowym Restocku),ale te co mam są na pewno
w pełni zasłużone.
Znam się dobrze na lockerz ,trochę bawiłem się w Thisbox ,reszta portali nie ma mojego zaufania,
czas spędzony na forum to prawię 3 tygodnie.
Staram się pisać poprawnie po Polskiemu ,ale nie zawsze wychodzi ,nie chcę tego miejsca dla kolorku
czy możliwości warnowania .etc bo nie o to tu chodzi ,chodzi głównie o pomoc.
Bardzo nie lubię spamu ,raczej nie odwiedzam Off-Topa ,posty staram się zgłaszać.

Pozdrawiam


RE: Zostań członkiem EKIPY Zarabiam.com ! - Admin - 02-02-2011 15:42

Roben otrzymuje range Specjalisty.


RE: Zostań członkiem EKIPY Zarabiam.com ! - Satan - 27-02-2011 14:30

Postanowiłem napisać jeszcze raz podanie na tutora gdyż od ostatniego mojego posta w tym temacie dużo się zmieniło. Mam już ponad 1050 postów i 250 punktów reputacji. W ciągu ostatniego tygodnia zdobyłem zaufanie na forum dzięki sprzedaży kont. Lubie pomagać każdej osobie która nie ogarnia Lockerz. Dość dobrze znam się na wszystkich sprawach związanych z Lockerz. Staram się zachowywać mniej 'neosowo' niż wcześniej ale jak wiadomo powaga zabija powoli ;P Mimo iż ostatnio mało udzielałem się na forum postanawiam to nadrobić ;P


RE: Zostań członkiem EKIPY Zarabiam.com ! - Driver - 28-02-2011 21:03

Drogi Panie Adminie Smile

Ja , Driver96 pragnąłbym zostać "Tłumaczem" na forum Zarabiam.com.

Języka angielskiego uczę się od 7 roku życia , czyli już od 8 lat Smile W tej chwili chodzę do 2-klasy Gimnazjum do klasy o profilu Języka Angielskiego.
Od dwóch lat również uczę sie jezyka niemieckiego.

Jestem uczciwym userem co może potwiedzić m.in. Ledo , Szumi , Morfit czy Rajmek126p.
Jeżeli od kogoś coś pożyczałem to zawsze oddawałem Smile

Widzę ,że ostatnio mamy tylko jednego Tłumacza - Wojtasa,któremu napewno trudno jest ogarnąć wszystkie tłumaczenia.

Jeżeli mogę pojawiam się na forumowym TeamSpeak'u Wink

Potrzebujesz pomocy ? Pisz na PW

Myślę ,że nadawałbym się na tą posadę

Dziękuję za uwagę


RE: Zostań członkiem EKIPY Zarabiam.com ! - DJAd1 - 22-03-2011 16:20

Dzień dobry wszystkim !


Chciałbym złożyć kandydaturę na posadę "Tutor"

Nazywam się Adrian mieszkam w Lubinie

Dlaczego ja?
Otóż na forum jestem od 2 lutego 2010 roku więc już ponad rok , na lockerz jeszcze wcześniej..Smile ( na kwietniowym dostałem "Błyskawice") Więc znam się na "rzeczy".. Jestem bardzo chętny do pomocy w rozwijaniu naszego jakże wspaniałego forum , przestrzegam każdy punkt regulaminu , pisze poprawnie w języku polskim.
Jeszcze nigdy nie dostałem warna co świadczy o mnie bardzo dobrze Big Grin
Nie spędzam dużo czasu na TS'ie ( tylko w czasie restoków) , ponieważ wole poszperać po forum i komuś pomóc.
Yanke$ może potwierdzić , że jestem bardzo ufnym użytkownikiem.Powierzył mi 500 zł oraz płatne pliki i był bardzo zadowolony. Moje punkty reputacji nie składają się tylko z refbacków jak widać , a moje posty są poprawne stylistycznie jak i mądre. Utrzymuje dobre relacje z użytkownikami ( nie mam wrogów , wręcz przeciwnie ).Ostatnio jako 1 na forum zgłosiłem , że zhakowali rajmek126p chroniąc innych użytkowników ( np. DDK Smile )
Sprzedaje także konta , każdy klient był zadowolony nikogo nie oszukałem (a kupiło już 9 osób) , więc mogą zaświadczyć Smile
Spędzam dużo czasu na sb.
Gdy tylko dostanę rangę będę godnie ją reprezentował jak tylko mogę Smile
Czego nie lubię :
Nienawidzę chamstwa , nie lubię jak ludzie kierują się stereotypami oraz oceniają innych ludzi po wyglądzie ( ilości postów np.)
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury!

Z poważaniem Adrian