Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prośba o pomoc/wyjaśnienie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Prośba o pomoc/wyjaśnienie (/Temat-Prosba-o-pomoc-wyjasnienie-18318)



Prośba o pomoc/wyjaśnienie - snajper9324 - 19-12-2010 19:28

Jestem nowy na forum - proszę o nie besztanie mnie z błotem Smile


#1 Chciałbym spytać, czy warto już coś kupować za 1200 PTZ, czy poczekać i pozbierać dalsze PTZ ?


#2 Gdy wchodzę w zakładkę 'SHOP' pisze mi:

" NOTE - Shop currently does
Not ship to your country "


Czy to znaczy, że nie mogę zamówić nagrody?
Czy jeśli ją zamówię, to ona mi przyjdzie czy będę musiał czekać nieokreślony czas?

Czy muszę płacić za nagrody/przesyłkę, czy wszystko odbywa się bezpłatnie?


RE: Prośba o pomoc/wyjaśnienie - Dominator - 19-12-2010 19:33

(19-12-2010 19:28)snajper9324 napisał(a):  Jestem nowy na forum - proszę o nie besztanie mnie z błotem Smile


#1 Chciałbym spytać, czy warto już coś kupować za 1200 PTZ, czy poczekać i pozbierać dalsze PTZ ?


#2 Gdy wchodzę w zakładkę 'SHOP' pisze mi:

" NOTE - Shop currently does
Not ship to your country "


Czy to znaczy, że nie mogę zamówić nagrody?
Czy jeśli ją zamówię, to ona mi przyjdzie czy będę musiał czekać nieokreślony czas?

Czy muszę płacić za nagrody/przesyłkę, czy wszystko odbywa się bezpłatnie?

#1. Twój wybór (jak chcesz to zamów - twój wybór)

#2. Nie ma SHOP'u dla Polski - miał być ale nie ma.

#3. To zależy od naszego pieprzonego kraju - raz płacisz - raz nie.


RE: Prośba o pomoc/wyjaśnienie - Grabowkers - 19-12-2010 19:46

(19-12-2010 19:28)snajper9324 napisał(a):  Jestem nowy na forum - proszę o nie besztanie mnie z błotem Smile


#1 Chciałbym spytać, czy warto już coś kupować za 1200 PTZ, czy poczekać i pozbierać dalsze PTZ ?


#2 Gdy wchodzę w zakładkę 'SHOP' pisze mi:

" NOTE - Shop currently does
Not ship to your country "


Czy to znaczy, że nie mogę zamówić nagrody?
Czy jeśli ją zamówię, to ona mi przyjdzie czy będę musiał czekać nieokreślony czas?

Czy muszę płacić za nagrody/przesyłkę, czy wszystko odbywa się bezpłatnie?

Każdy kiedyś zaczynał Wink Z resztą nie spotkałem się jeszcze z takim przypadkiem na forum, żeby jakiegoś laika ktoś mieszał z błotem.

1. Lepiej trochę pozbieraj. Więcej PTZ = niższa cena w shopie. Na restocku też możesz coś urwać, ale raczej nie z taką ilością punktów.
2. Shop póki co nie jest oficjalnie dostępny dla Polski. Możesz zamówić nagrodę na adres np. cioci w USA (o ile taką posiadasz), która wyśle ci ją do Polski. Do niedawno była możliwość wysłania do firmy Plusexpress która była pośrednikiem między USA a PL. Być może w niedługim czasie znajdzie się jakaś inna firma oferująca podobne usługi i będziesz mógł skorzystać z Shopu.
Jeśli chodzi o opłaty do może zostać naliczone cło i/lub vat. Tutaj trudno coś dokładniej wyjaśnić bo dużo zależy od szczęścia, tak jak Dominator wcześniej wspomniał.


RE: Prośba o pomoc/wyjaśnienie - snajper9324 - 20-12-2010 00:18

Co to ten cały restock ?

Czyli mówicie, że przesyłka do PL jest niemożliwa?


RE: Prośba o pomoc/wyjaśnienie - NaoS - 20-12-2010 01:15

Na restocku i na aukcji możesz zamówić do Polski. Tylko zapłacisz Vat/Cło za paczkę równe 23% i 5% wartości.

PS. Następne tego typu tematy pisz w dziale "Noob Zone"


RE: Prośba o pomoc/wyjaśnienie - Burned - 20-12-2010 01:37

Restock - forma zdobywania nagród, ceny w PTZ niskie. Zapowiadają restocki, że będą w ciągu kilku dni lub dokładny dzień, godziny nie podają. Są programy, którę sprawdzają czy jest restock. Na restocku jest tak że ktos szybciej ten zgarnia nagrode(ilośc nagród ograniczona). Bez żadnego programu możesz najwyżej zgarnąc PP 25$ lub jakiegoś bona, którego nie dostaniesz, ponieważ nie wysyłają do Polski. Najlepszy program do sprawdzania czy jest restock i który jeszcze wypełnia formularz z danymi to LRC(płatny 6,99$ ale na pewno się zwróci, link - http://enesce.com/lrc-pro). Z darmowych javascript w greasmonkey. Dużo można by pisac jak przebiega restock itp. ja napisałem ogólnie. Wszystko znajdziesz na forum bo było o tym pisane już nie raz.