Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty][SHOP]Lockerz Full Not Ogar. Ban I Potwierdzenie!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Potwierdzenia Nagród (/Forum-Otrzymane-Potwierdzenia-Nagrod-6)
+------ Dział: SHOP (/Forum-SHOP-186)
+------ Wątek: [Zamknięty][SHOP]Lockerz Full Not Ogar. Ban I Potwierdzenie!! (/Temat-Zamkniety-SHOP-Lockerz-Full-Not-Ogar-Ban-I-Potwierdzenie-18176)

Strony: 1 2


RE: Lockerz Full Not Ogar. Ban I Potwierdzenie!! - zioomek65 - 17-12-2010 17:44

Gratulacje. Wiem jak to jest bo w tym samym czasie usunęli mi kont ;/


RE: Lockerz Full Not Ogar. Ban I Potwierdzenie!! - Nayare - 17-12-2010 18:20

Napisali wam cos, ze usuneli konto czy poprostu podczas logowania jest napisane "something went wrong"?


RE: Lockerz Full Not Ogar. Ban I Potwierdzenie!! - cinexik - 17-12-2010 18:28

uahsuahsuashauhsahus


RE: Lockerz Full Not Ogar. Ban I Potwierdzenie!! - zioomek65 - 17-12-2010 19:27

(17-12-2010 18:20)Nayare napisał(a):  Napisali wam cos, ze usuneli konto czy poprostu podczas logowania jest napisane "something went wrong"?
Something went wrong. Please try again. A pod wieczór przyszedł email że usuwają konto. Napisałem do nich że chcę dokładny powód( co dokładnie zrobiłem) to odpisuje mi że NIE MOGĄ PODAĆ JAK TO WYKRYWAJĄ :
Cytat:I can't give you any more specific reason on how we detect fraud for security reasons.

Again, you can review Prohibited Activities on the site.
Banda idiotów


RE: Lockerz Full Not Ogar. Ban I Potwierdzenie!! - Nayare - 17-12-2010 19:46

emaila, ze usuwaja konto dostales od tego "fejkowego" supportu co na koncu prosza o haslo czy od [email protected]?


RE: Lockerz Full Not Ogar. Ban I Potwierdzenie!! - zioomek65 - 17-12-2010 20:08

Od prawdziwego. Sprawdzam emaile i nie odpisuję na podejrzane jak to niektórzy z naszego forum robią.


RE: Lockerz Full Not Ogar. Ban I Potwierdzenie!! - Dominator - 17-12-2010 20:08

Gratz. W ogóle nie ogarniają już siebie :K Pozdro


[Zamknięty][Zamknięty][SHOP]Lockerz Full Not Ogar. Ban I Potwierdzenie!! - Bolt - 19-03-2011 10:14

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.