Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lockerz Support - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Lockerz Support (/Temat-Lockerz-Support-18159)

Strony: 1 2


Lockerz Support - Nayare - 17-12-2010 08:28

Dostalem dzisiaj maila od [email protected] podpisujacego sie pod nazwa Support Lockerz. Na pierwszy rzut oka wyglada, iz naprawde Lockerz Team wyslal tego maila, jednak... nie dajcie sie zwiesc - maile jak zauwazylem pozniej zostaly wyslane w formie grupowej, w ktorej Lockerz nie wysyla. Druga sprawa; oni tam prosza o haslo, jezeli nie mozesz sie zalogowac z roznych ip, a jako powod podaja "ich blad". Zacznijmy od tego oraz na tym skonczmy - Lockerz nigdy nie prosi o podanie hasla, wiec mam nadzieje - nikt sie nie na to nie nabierze.
btw. Chca oni poprostu wykorzystac bug Lockerz, ktory czasami wystepuje.
[Obrazek: lockerzfakesupport.jpg]


RE: Lockerz Support - Bolt - 17-12-2010 08:42

jest temacik na forum, zresztą banan wysłał maila ostrzegawczego, że to fejk. Ale dla tych co nie znajdą to ok Wink Zastanawiam się ilu zauważyło że to poszło z maila gmail.com .. Mogli się bardziej postarac.. :|


RE: Lockerz Support - Nayare - 17-12-2010 08:46

Mysle, ze nie kazdy zajrzy do dzialu "Tlumaczenia" czy tam "pytania i problemy", zreszta wczesniej nie widzialem, ze ktos juz o tym napisal - odrazu jak przeczytalem maila to zrobilem tematSmile Poki co ja nie otrzymalem maial od banana jeszczeSmile


RE: Lockerz Support - Surlope - 17-12-2010 10:02

Również dostałem tego meila , dobrze że to tylko fejk, ufff Big Grin


RE: Lockerz Support - cinexik - 17-12-2010 11:01

ja nawet 3 takie maile dostalem xD
i tak bym im nie wyslal passów, jeszcze czego Tongue


RE: Lockerz Support - BartuS - 19-12-2010 10:24

Kolejna fala poszła w nocy, ale na większą skalę. Około 200 osób. Maila wysłałem z ostrzeżeniem. Nie podawajcie im nic !!! To jakieś neoski z lcp


RE: Lockerz Support - beat87 - 19-12-2010 11:24

A może by tak usunąć ten temat http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=15727 ten kto chciał to już wysłał zaproszenie.
Wydaje mi się, że to właśnie dzięki niemu dostajemy te maile i to nie są chyba jedyne bo dostałem już kiedyś dwa inne z jakąś reklamą innego forum w którym autor nawet przyznał się, że te adresy stąd pochodzą.


RE: Lockerz Support - BartuS - 19-12-2010 12:27

Tak kolega @up ma racje. To jest świetna darmowa baza działających maili. Wszyscy sobie biorą maile stąd. Ja już dawno proponowałem do strefy LFE przerzucic, ale nie. No to mamy teraz zabawę z neosami lcp


RE: Lockerz Support - Driver - 19-12-2010 12:30

a ja wam mowie ze to szafi - wczoraj jak mi ukradli konto ( nie wysyłałem tutaj danych) to był mail zmieniony na [email protected] - w kazdym razie to szafi


RE: Lockerz Support - BartuS - 19-12-2010 12:39

Dlaczego Szafi. Teraz na SB się dowiedziałem, że to niemcy sobie nasze maile wzieli do własnej bazy i spamik poszedł