Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Dziwny email od lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Dziwny email od lockerz (/Temat-Rozwiazane-Dziwny-email-od-lockerz-18154)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Dziwny email od lockerz - Monster - 17-12-2010 00:41

Cytat:Dear Lockerz Member,

We are writing to let you know that you Lockerz account will be soon closed because we have discovered that you have participated in one or more of the following prohibited activities from our Terms of Service.

PROHIBITED ACTIVITIES
You or anyone acting on your behalf or for your benefit may not create or use multiple, fake or temporary email accounts, messages or related means, including, without limitation, creating or using websites or programs specifically designed to solicit information from individuals for purposes of inviting members, hacking into our system or creating or using programs to specifically circumvent proper and authorized use of our Website and its functionality for any purpose in conjunction with sending invites, earning PTZ or otherwise utilizing Website functionality and features.

If you think we made a mistake by sending this e-mail and you didn't logged in from multiple ip's please reply to this e-mail and tell us your currently password and a new password and we will secure your account.

Thank you.
- The Lockerz Crew

Co najlepiej teraz zrobić ?


RE: Dziwny email od lockerz - znikajacypunkt - 17-12-2010 00:43

Kolego ja dokładnie taki sam e-mail dostałem. Nie wiem co teraz zrobić. Dostałem potwierdzenie ipoda i nie wiem czy wyślą go do mnie :/


RE: Dziwny email od lockerz - bud3k - 17-12-2010 00:46

to jest fake, jeśli któryś wysłał im hasła to niech natychmiast je zmienia. Zobaczcie na adres z jakiego przyszedł email. Przyszedł on z gmaila. Lockerz raczej nie wysyła emaili z takiej domeny, co??


RE: Dziwny email od lockerz - znikajacypunkt - 17-12-2010 00:49

tak to jest fake wysłany z tego emaila: [email protected]. Pytanie skąd miał nasze adresy e-mail?


RE: Dziwny email od lockerz - Admin - 17-12-2010 00:49

Informuje, że ten e-mail to próba wyłudzenia haseł od kont na portalu lockerz.com

W związku ze złamaniem art. 286 par. 1 k. k. w zw. z art. 13 k. k.
informuję iż podana wiadomość zostanie zgłoszona do odpowiednich służb porządkowych zajmujących się oczyszczaniem internetu z oszustów.

Jeżeli ktoś podał dane konta, jest mi przykro, ale zostaliście oszukani.
proszę się niczego nie obawiać jakis "neokid" chciał z Was zażartować i straszy Was skasowanym kontem.


RE: Dziwny email od lockerz - bud3k - 17-12-2010 00:53

byłem szybszy z informacją Smile


RE: Dziwny email od lockerz - Admin - 17-12-2010 00:54

(17-12-2010 00:53)bud3k napisał(a):  byłem szybszy z informacją Smile

mylisz sieBig Grin ostrzegłem wszystkich mailowo 15 min przed twoim postemTongue


RE: Dziwny email od lockerz - bud3k - 17-12-2010 01:00

hmmm ja nie dostałem żadnego emaila ostrzegawczego. Jedynie fake Tongue

(17-12-2010 00:54)Admin napisał(a):  
(17-12-2010 00:53)bud3k napisał(a):  byłem szybszy z informacją Smile

mylisz sieBig Grin ostrzegłem wszystkich mailowo 15 min przed twoim postemTongue



RE: Dziwny email od lockerz - Admin - 17-12-2010 01:01

bo maile były wysyłane w "paczkach" po 40-50 osób


RE: Dziwny email od lockerz - SilverNight - 17-12-2010 01:19

Niezle ktoś żartuje naszczęście nic takiego do mnie nie przyszło a nawet jesli by przyszło sprawdziłbym najpierw e-mail Smile zawsze sprawdzam za nim odpisuje Tongue Ktoś jest na tyle głupi aby żartować sobie z czyjejs pracy i usuwać konta nie rozumiem tego kogos i jego podejscia.... Zapewne nic nie zdobył na restocu i teraz sie msci ;/

Czemu admin ja ostrzegawczej masowej wiadomosci nie dostałem ??

A tak po za tym na przyszłość sprawdzać maile ! Wiele hackerów,osób podaje sie za banki itp... i wyłudza dane do konta Uważac na to!

Dodatkowo dziękuje Adminowi za szybkie działanie w tej sprawie Smile Pzdro!