Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[LUTY] Restock sie zbliża!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: [LUTY] Restock sie zbliża!!! (/Temat-LUTY-Restock-sie-zbliza-1815)

Strony: 1 2 3


RE: Restock sie zbliża!!! - michalm22 - 15-02-2010 20:45

Lockerz użytkowników: Dziękujemy za wspaniałe pomysły jeszcze raz. Powiedziałeś nam chcesz nam spróbować dwóch wielkich zmian na naszym następnym wykupu: więcej fal oraz więcej informacji na temat dokładnego czasu i daty. Słuchamy. Tak więc w lutym, mamy co pozwala umieścić swój PTZ do pracy do udziału w maksymalnie czterech fal i dowiedzieć się, datę i godzinę tych fal będzie się działo. Sprawdź jutro w korytarzu po więcej szczegółów! w trans mi cos takiego wyszlo ;D

PSP tez bedzie moje moze ^^


RE: Restock sie zbliża!!! - adminek - 15-02-2010 20:46

ładny translator :]


RE: Restock sie zbliża!!! - Bolt - 15-02-2010 20:50

Ale nie napalajcie się za bardzo...
Cytat:Tak więc w lutym, mamy co pozwala umieścić swój PTZ do pracy do udziału w maksymalnie czterech fal
MAKSYMALNIE 4 fali
Sądzę więc że będą 2 może 3... Smile Ale i tak ok Tongue


RE: Restock sie zbliża!!! - Zellus - 15-02-2010 20:51

Użytkownicy Lockerz: znów Wam dziękujemy za wasze pomysły. Podpowiedzieliście nam o dwóch dużych zmianach na następny restock: więcej 'fal' i więcej informacji na temat daty i godziny restocku. Posłuchaliśmy. Wiec w lutym, wyśli swoje PTZ do pracy by uczestniczyły w aż 4 'falach' i poznać czas w którym wystąpią. Sprawdź jutrzejsze Hallway by poznać więcej informacji.

Przedostatnie zdanie mi nie wyszło ale nic lepszego nie mogę wymyślić;/

Przynajmniej wiadomo że dziś można spokojnie spać xD


RE: Restock sie zbliża!!! - Kilol - 15-02-2010 22:01

No i to mi się podoba. Śpijcie spokojnie.Tongue


RE: Restock sie zbliża!!! - adminek - 15-02-2010 22:08

czekamy na info Big Grin


RE: Restock sie zbliża!!! - Zythus - 15-02-2010 22:43

Jutro. Już jutro Big Grin. I się okaże jakie info. Może zasady i w ogóle all Smile. Poczekamy obczaimy Big Grin


RE: Restock sie zbliża!!! - Daminn - 15-02-2010 22:46

Żeby nie było jak wczoraj xD


RE: Restock sie zbliża!!! - michalm22 - 15-02-2010 22:55

(15-02-2010 20:46)adminek napisał(a):  ładny translator :]

no adminek ;D Nie moja wina trans beznadziejny ;D


RE: [LUTY] Restock sie zbliża!!! - MyBijacz - 15-02-2010 23:25

ska hallway'ów są odpowiednie działy a nie tu!