Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nano - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Nano (/Temat-Nano-18149)



Nano - omisiu - 16-12-2010 22:43

Właśnie teraz trwa aukcja iPoda nano 16gb Została minuta.


RE: Nano - magic - 17-12-2010 11:21

I co z tego. Od wczoraj mieli do rozdania 24 Ipod Nano. Licytowałam ponad 10 razy i nic. Zawsze albo zostało coś źle wpisane (oczywiście pomimo poprawnego zapisu captcha) albo kilka sekund przed zakończeniem licytacji, nie chciało wbić a jak wbiło to albo nie zaakceptowało mojego bidu albo w ogóle nie zdążyłam. Więc jedna wielka klapa. Tak sądzę, że nie mam szans na wygranie niczego z licytacji i zastanawiam się, czy wina nie leży po ich stronie!!


RE: Nano - omisiu - 17-12-2010 14:09

Akurat wczoraj mieli jakieś problemy z aukcjami bo ja też licytowałem 4x i za każdym razem albo za późno wszedł bid albo captcha była niby źle wpisana a była dobrze. Co do aukcji można ją wygrać bo jak wprowadzono 24/7 to aukcje były horrendalnie drogie a teraz przynajmniej mogę coś zalicytować.


RE: Nano - NaoS - 17-12-2010 15:47

Wcześniej licytowałeś 1 raz i jak dałeś dostatecznie dużą kwotę, to wygrałeś.
Tera możesz zalicytować i 1000 razy, a i tak nic nie wygrasz Tongue


RE: Nano - uinka - 17-12-2010 21:44

niewiem