Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wysłany sms za domenę www, a tu nic - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wysłany sms za domenę www, a tu nic (/Temat-Wyslany-sms-za-domene-www-a-tu-nic-18148)



Wysłany sms za domenę www, a tu nic - Szymik - 16-12-2010 22:23

Witam,
Mam problem dotyczący mojego "kumpla z internetu" którego poznałem parę miesięcy temu. Pewnego dnia wysłał do mnie propozycję związaną z domeną .pl bardzo tanią ! No dobra, wszytko pięknie sms wysłany (ok.20 zł) a tu nic. Koleś zaczął mnie omijać i do dnia dzisiejszego nic mi nie podał ! Co w takiej sytuacji mam robić ?


RE: Wysłany sms za domenę www, a tu nic - cezar_baron - 18-12-2010 11:52

na przyszłość :
"uważać na kolegów z internetu"

Co możesz zrobić ?

A czy ten kolega ma jakąś firmę hostingową, jakiś NiP czy Regon ?
Czy oferta domeny była wyssana z palca ?


RE: Wysłany sms za domenę www, a tu nic - gotopro17 - 26-01-2011 00:18

Każda domena ma właściciela, przy zakupie domeny podaje się pesel, poproś firmę która hostuje, dowiedź się gdzie ten pan mieszka i zapukaj do jego dzwi jak blisko, ewentualnie sprawe możesz podać na policje, pewnie by oddał kase abyś tylko oddalił sprawe, ale ja bym nie dał za wygrane i żeby jakąś kare zapłacił, teraz policja wzieła się ostro za takich cwaniaków online. Tyle odemnie, pozdrawiam.


RE: Wysłany sms za domenę www, a tu nic - Killer - 28-01-2011 21:36

na policje o 20 zl? zapomnij...