Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gran Turismo 5 - Photo Mode/Tryb Fotograficzny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Gran Turismo 5 - Photo Mode/Tryb Fotograficzny (/Temat-Gran-Turismo-5-Photo-Mode-Tryb-Fotograficzny-18125)

Strony: 1 2 3 4 5


Gran Turismo 5 - Photo Mode/Tryb Fotograficzny - Jeppers - 16-12-2010 14:18

W tym temacie wrzucamy fotki z trybu Photo Mode/Tryb Fotograficzny z Gran Turismo 5 !!

Zacznę i pochwale się moim Jaguarem Big Grin

[Obrazek: eigernordwandtorkrtki.jpg]

[Obrazek: eigernordwandtorkrtki1.jpg]

[Obrazek: eigernordwandtorkrtki2.jpg]

[Obrazek: rzym.jpg]

[Obrazek: rzym1.jpg]

[Obrazek: rzym2.jpg]


RE: Gran Turismo 5 - Photo Mode/Tryb Fotograficzny - DonHoracy - 16-12-2010 14:40

Po pierwsze zwiększ mase a po drugie tylko ty tu masz GT5 Tongue


RE: Gran Turismo 5 - Photo Mode/Tryb Fotograficzny - D3S1DER1UM - 16-12-2010 15:32

Po pierwsze super samochód... mam nadzieje że sama w niedługim czasie zaopatrze się w GT5 to pogramy... no a po drugie jak kolega wyżej zwiększ mase ;p.


RE: Gran Turismo 5 - Photo Mode/Tryb Fotograficzny - Marello - 16-12-2010 15:39

(16-12-2010 14:40)DonHoracy napisał(a):  Po pierwsze zwiększ mase a po drugie tylko ty tu masz GT5 Tongue

ja zaraz będę miał Tongue
use musk
niebawem wkleję ss'y


RE: Gran Turismo 5 - Photo Mode/Tryb Fotograficzny - DonHoracy - 16-12-2010 16:26

Marello napisał(a):ja zaraz będę miał Tongue
Zaraz to ja też będę miał Tongue Tylko że zaraz to może oznaczać dzień, dwa, miesiąc a na dzień dzisiejszy to nikt nie ma Smile


RE: Gran Turismo 5 - Photo Mode/Tryb Fotograficzny - Bolt - 16-12-2010 17:26

No, jak sądziłem, wygląda imponująco, na gwiazdke mam dostać więc czekaj Jeppers, jeszcze dostaniesz baty Big Grin I oczywiście zwiększ mase bo inaczej nie masz szans


RE: Gran Turismo 5 - Photo Mode/Tryb Fotograficzny - adik0070 - 16-12-2010 18:11

Super, czekaj na mnie jak na gwiazdkę TV dostanę i GT5 kupię, będzie się działo Big Grin


RE: Gran Turismo 5 - Photo Mode/Tryb Fotograficzny - Jeppers - 16-12-2010 22:06

Druga porcja !

NASCAR !!!

[Obrazek: daytonasuperspeedwaytor.jpg]

[Obrazek: daytonasuperspeedwaytor.jpg]

[Obrazek: daytonasuperspeedwaytor.jpg]

I Honda Civic !

[Obrazek: odcinekclubmanroute5.jpg]

[Obrazek: odcinekclubmanroute52.jpg]

[Obrazek: odcinekclubmanroute51.jpg]

BONUS !!!

[Obrazek: zatokatokijskakarty.jpg]


RE: Gran Turismo 5 - Photo Mode/Tryb Fotograficzny - D3S1DER1UM - 16-12-2010 22:11

Kolejne fajne foteczki. Trzeba przyznać że grafika jest miodzio.


RE: Gran Turismo 5 - Photo Mode/Tryb Fotograficzny - zioomek65 - 16-12-2010 22:11

OMG jaka grafa na tym zdjęciu z hondą. Czy aby na pewno są to zdjęcia z gry Lol