Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wysyłka nagród może potrwać nawet 3 miesiące! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wysyłka nagród może potrwać nawet 3 miesiące! (/Temat-Wysylka-nagrod-moze-potrwac-nawet-3-miesiace-17959)

Strony: 1 2


Wysyłka nagród może potrwać nawet 3 miesiące! - DonHoracy - 13-12-2010 07:15

Pewnie wiele osób siedzących na SB zna już mój problem z "zagubionym" iPodem. Zamówiłem go 1 października i do dzisiaj nie wysłano go. Wymieniłem ponad 50 maili z Lockerz, Kathy itp. ale dopiero dzisiaj dostałem odpowiedź z jakimś terminem.

Cytat: I apologize that it is taking a lot longer than anticipated to get your FREE prize delivered!



We are currently in the process of switching fulfillment centers, (the place that actually sends out our prizes.)



Unfortunately, this seems to be slowing down the delivery of many people’s prizes. I am sorry if yours is one of them. This doesn’t mean that you won’t be getting your prize. Everyone with a legitimate confirmation WILL get their prize, it just may take some more time.



People waiting for FREE Redemption prizes can expect their prize to be delivered within 8-12 weeks of receiving their confirmations



Thank you for your patience!



Best,

Kathy

Tłumaczyć całego maila nie będę ale najważniejsze zdanie przedłożę:
Cytat:People waiting for FREE Redemption prizes can expect their prize to be delivered within 8-12 weeks of receiving their confirmations

Ludzie czekający na swoje nagrody z darmowych restocków muszą czekać od 8 do 12 tygodni (czyli aż 3 miesięcy!) od daty otrzymania potwierdzenia
W mailu również przepraszają i tłumaczą się tym, że jest to spowodowane zmianą siedziby tylko jak każdy zainteresowany wie nie zrobili tego wczoraj a już pół roku temu...

Jak widać Lockerz sobie dalej pogrywa. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i liczyć na cud.


RE: Wysyłka nagród może potrwać nawet 3 miesiące?! - MotorniczyTramwaju - 13-12-2010 07:25

To jest właśnie lipka, tez czekam na nagrody. Sami pchali sie w to bagno robiac tyle restockow i myslac ze jeszcze ogarna wysylke z aukcji. Do tych 8-12 tygodni trzeba sobie doliczyc jeszcze czas dostawy :/ Robi sie nieprzyjemnie...


RE: Wysyłka nagród może potrwać nawet 3 miesiące?! - cinexik - 13-12-2010 07:30

masakra to jest...
niby nagrody sa za darmo nie powinnismy marudzic, ale jestesmy ludzmi i niech nas tak nie traktuja ;d


RE: Wysyłka nagród może potrwać nawet 3 miesiące?! - DonHoracy - 13-12-2010 15:17

(13-12-2010 07:25)MotorniczyTramwaju napisał(a):  To jest właśnie lipka, tez czekam na nagrody. Sami pchali sie w to bagno robiac tyle restockow i myslac ze jeszcze ogarna wysylke z aukcji. Do tych 8-12 tygodni trzeba sobie doliczyc jeszcze czas dostawy :/ Robi sie nieprzyjemnie...

Tobie to już tych nagród wystarczy Tongue


RE: Wysyłka nagród może potrwać nawet 3 miesiące?! - MeTonaTOR - 13-12-2010 15:31

(13-12-2010 15:17)DonHoracy napisał(a):  
(13-12-2010 07:25)MotorniczyTramwaju napisał(a):  To jest właśnie lipka, tez czekam na nagrody. Sami pchali sie w to bagno robiac tyle restockow i myslac ze jeszcze ogarna wysylke z aukcji. Do tych 8-12 tygodni trzeba sobie doliczyc jeszcze czas dostawy :/ Robi sie nieprzyjemnie...

Tobie to już tych nagród wystarczy Tongue

A tobie nie??


RE: Wysyłka nagród może potrwać nawet 3 miesiące! - D3S1DER1UM - 13-12-2010 15:39

To było do przewidzenia że z 2-3 miechy będziemy czekać... lockerz nie ogarnia tak wielkiej ilości nagród stąd potrzebują czasu. Wiele restocków, aukcje 24/7 i shop... maja wiele roboty.


RE: Wysyłka nagród może potrwać nawet 3 miesiące! - Zythus - 13-12-2010 15:52

Oby z PP tak nie było Big Grin


RE: Wysyłka nagród może potrwać nawet 3 miesiące! - Xanthi - 13-12-2010 16:19

Nagrody z restocków mam akurat w dupie... Interesuje mnie tylko PSP z aukcji i tyle Tongue


RE: Wysyłka nagród może potrwać nawet 3 miesiące! - Nayare - 13-12-2010 17:23

Nie rozumiem tylko jednego, mianowicie, po co drugi temat z ta sama informacja?


RE: Wysyłka nagród może potrwać nawet 3 miesiące! - Athemis - 13-12-2010 18:33

No fajnie, ja z generala ostatniego nawet potwierdzenia jeszcze nie dostałem.