Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
20 Poradników jak zarabiać na ShareCash.Org[ZA DARMO] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 20 Poradników jak zarabiać na ShareCash.Org[ZA DARMO] (/Temat-20-Poradnikow-jak-zarabiac-na-ShareCash-Org-ZA-DARMO-17950)

Strony: 1 2


RE: 20 Poradników jak zarabiać na ShareCash.Org[ZA DARMO] - cpr - 13-12-2010 18:07

Piszesz, że jak dasz na darmowy to nic nie będziesz z tego miał. A jak dasz na ten to możesz mieć jedynie bana. Dałeś 4 pliki; wiadomo, że jeżeli ktoś będzie chciał je pobrać to musi wykonać jakaś ofertę. Ryzykujesz tym (że z dużym prawdopodobieństwem) większość wykona darmową ofertę (Tesco) kilka czy kilkanaście razy żeby pobrać plik. Co prowadzić może w najlepszym przypadku do tego, że nie wypłacą ci kasy za te pobrania, a w opcji najgorszej dostaniesz bana w serwisie.


RE: 20 Poradników jak zarabiać na ShareCash.Org[ZA DARMO] - Dareczek13 - 13-12-2010 19:18

trudno Wink Tym się chyba TY nie musisz przejmować ?


RE: 20 Poradników jak zarabiać na ShareCash.Org[ZA DARMO] - Raperrek - 13-12-2010 20:51

Myły neosie, sprzedałeś za 120 zł te poradniki, które nie są twojego autorstwa.
Sugerujesz że na nie dużo kasy wydałeś, twoim "shitem" mogę się podetrzeć.
I nie cwaniakuj, że sprzedajesz innych pracę, bo jesteś żałosny, i tylko chcesz na nas zarobić,
mało ci ponad setka z nie twojej pracy?
To spadaj na drzewo!


RE: 20 Poradników jak zarabiać na ShareCash.Org[ZA DARMO] - Mataz - 13-12-2010 23:05

Trochę nie uczciwie postąpiłeś.
Osoby kupiły od Ciebie poradnik za 10$ a teraz wystawiasz je za darmo ...


RE: 20 Poradników jak zarabiać na ShareCash.Org[ZA DARMO] - Dareczek13 - 14-12-2010 14:38

Zamykamy Temat


RE: 20 Poradników jak zarabiać na ShareCash.Org[ZA DARMO] - Miu - 14-12-2010 17:45

fajnie widzę kolega ogarnięty.Mnie nazywa tutorem(jestem tłumaczem dla świadomości Wink ),ochrzania mnie za to,że pytam czy są to poradniki znalezione w sieci...
fajanie też że sam zamyka swój temat Wink przypływ mocy moderatorskich? Jerk


20 Poradników jak zarabiać na ShareCash.Org[ZA DARMO] - Hybrid1990 - 22-09-2018 14:23

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.