Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
20 Poradników jak zarabiać na ShareCash.Org[ZA DARMO] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 20 Poradników jak zarabiać na ShareCash.Org[ZA DARMO] (/Temat-20-Poradnikow-jak-zarabiac-na-ShareCash-Org-ZA-DARMO-17950)

Strony: 1 2


20 Poradników jak zarabiać na ShareCash.Org[ZA DARMO] - Dareczek13 - 12-12-2010 21:26

Witam !
Jako, iz mam w posiadaniu około 20 poradników z metodami na sharecash. Postanowłem udostępnić je wam za DARMO. Ale umieściłem je na CashFile.Org dzięki czemu coś zarobie Wink jak pobiera się z CashFile dowiecie się w temacie naszego kolegi z forum
tutaj !
Postanowiłem, że będę dodawał po 2 poradniki dziennie (: Więc nie przeciągając tutaj 2 pierwsze:
-Poradnik_ShareCash_1
-Poradnik_ShareCash_2
Kolejne 2:
-Poradnik_ShareCash_3
-PoraDnik_SahreCash_4


RE: 20 Poradników jak zarabiać na ShareCash.Org[ZA DARMO] - Raperrek - 13-12-2010 13:21

Morze wrzucisz na normalny serwer, bo z tego nie mogę pobierać (zostały -płatne oferty)


RE: 20 Poradników jak zarabiać na ShareCash.Org[ZA DARMO] - Dareczek13 - 13-12-2010 13:28

usuń ciasteczka albo zresetuj modem Wink


RE: 20 Poradników jak zarabiać na ShareCash.Org[ZA DARMO] - cinexik - 13-12-2010 14:28

nie lubie takich serwerów..
cóż, że niby za darmo jak i tak trzeba wysłac smsa na IQ bądź inne bzdety.
to już wolne sobie kupic poradnik za 5zł i miec go bez żadnego spamu do domu i na maila.


RE: 20 Poradników jak zarabiać na ShareCash.Org[ZA DARMO] - Lontek - 13-12-2010 14:38

Jak dasz poradnik tymcia to nawet z tego gówna ściągnę


RE: 20 Poradników jak zarabiać na ShareCash.Org[ZA DARMO] - Dareczek13 - 13-12-2010 15:28

Nie dam poradnika tymcia (;
Szanuję jego prace i nie chce Wink


RE: 20 Poradników jak zarabiać na ShareCash.Org[ZA DARMO] - Raperrek - 13-12-2010 15:32

Żałosne, nie chce się pobierać, wrzuć to na fileserwe, lub hotfile...


RE: 20 Poradników jak zarabiać na ShareCash.Org[ZA DARMO] - Miu - 13-12-2010 15:41

Jeśli dajesz tam same poradniki darmowe które można znaleźć w necie to lepiej sobie daruj...


RE: 20 Poradników jak zarabiać na ShareCash.Org[ZA DARMO] - Dareczek13 - 13-12-2010 15:47

Co jest z wami ludzie ? Najpierw dałem je wszystkie w cenie 10$ (kupiły 4 osoby) Teraz jak daje wam za free to tez cos wam nie pasuje ! o.O

@Miu
Po co kurde takie zbędne komentarze ? Skoro jesteś tutorem to nie powinieneś się w ten sposów zachowywać !
Jeżeli nie chcesz wnieść nic nowego do tematu to po co piszesz takie cos ? To mi wygląda na wiadomośc PW a nie w temacie ....
@Raperrek
Nie moge wrzucić na inny hostnig bo nic z tego nie będę miał. Przepraszam


RE: 20 Poradników jak zarabiać na ShareCash.Org[ZA DARMO] - zibi2400 - 13-12-2010 16:43

Widzę że nawet po Polsku napisane ...