Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
IP serwerów PtZplace - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: IP serwerów PtZplace (/Temat-IP-serwerow-PtZplace-1794)

Strony: 1 2


IP serwerów PtZplace - rubik - 14-02-2010 23:27

w tym poście zamieszczajcie IP do serwerów ptzplace.lockerz.com
powinno to przyspieszyć wczytywanie się stronki oraz to ze strona nie będzie cachowana w proxy/DNS ( nie wiem dokładnie ale tak pisały hamburgery na FB )
no to zapodam 2:
http://174.129.163.47/
http://67.202.10.181/

BTW. oczywiście nie daję gwarancji że to pomoże, ale zawsze to kroczek w stronę zdobycia nagrody Wink


RE: IP serwerów PtZplace - adminek - 15-02-2010 21:09

to chyba za trudna rzecz jak dla niektórych ale to jest niepotrzebne wystarczy ze wejdzie sie na mozille i ustwaisz automatycznego odswiezacza ;


RE: IP serwerów PtZplace - Bolt - 15-02-2010 21:29

auto odświeżacz... a potem ban.... Spoko Smile


RE: IP serwerów PtZplace - rubik - 15-02-2010 21:34

no ale mi nie chodzi o refreshe żadne lecz o to żeby ominąć proxy xDD


RE: IP serwerów PtZplace - adminek - 15-02-2010 21:55

niesłyszałem zeby za autoodswiezacza był BAN a po za tym jak to wykryją ?


RE: IP serwerów PtZplace - johnny86 - 15-02-2010 22:02

(15-02-2010 21:55)adminek napisał(a):  niesłyszałem zeby za autoodswiezacza był BAN a po za tym jak to wykryją ?
banuja napewno adres ip Twojego kompa. Mialem skrypt ktory co kilka sekund spr stronke czy ejst restock i dostal bana xD


RE: IP serwerów PtZplace - 0g0r - 16-02-2010 13:00

@rubik może jeszcze + chcesz? <lol2>

Dałeś 2 serwery. Lockerz ma och ~100. Przyspiesza to stronę o niewiele. Jeszcze jak wszyscy wbijemy przez 1 serwer to się obciąży. Dlatego ptzplace.lockerz.com jest podczepione pod kilka.


RE: IP serwerów PtZplace - rubik - 16-02-2010 13:02

wiem, wiem Wink nie chcę za to +, bo po kiego wała mi te + ?? będę je na allegro sprzedawał ??
mi chodzi tylko o to, żeby nie było problemów z dns'ami


RE: IP serwerów PtZplace - MyBijacz - 16-02-2010 13:19

Wali wam w dekiel, taki 0g0r. Od razu z plusami wyjechał a w ogóle nie było o nich mowy o boże. A z tymi adresami IP to mógłbyś dać kilka zdań więcej bo np ja nie rozumiem o co w tym chodzi a zapewne nie jestem sam.


RE: IP serwerów PtZplace - Zellus - 16-02-2010 13:40

Chodzi o to że jak wysyłasz adres lockerz.com z przeglądarki to przeglądarka wysyła go gdzieś tam, tamto coś wysyła Ci adres lockerz'a i tam jeszcze sprawdzają który z ich serwerów jest przeciążony, który nie i wysyła ci adres tego nie przeciążonego. Tak to masz bezpośrednio, ale za to możesz łatwo trafić na ten przeciążony xD