Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Pytanie dotyczące Shop'u - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Pytanie dotyczące Shop'u (/Temat-Rozwiazane-Pytanie-dotyczace-Shop-u-17923)



[Rozwiązane]Pytanie dotyczące Shop'u - YERSEY - 12-12-2010 13:38

Witam mam pytanie. Mianowicie czy lockerz shop jest dostępny dla userów z Polski i czy za przesyłkę do kraju płaci się. Za odpowiedzi daje + Wink


RE: Pytanie dotyczące Shop'u - bud3k - 12-12-2010 13:51

Normalnie Shop nie jest dostępny dla Polski. Ale zamawiając coś z Shopu możesz zamówić na dane PlusExpress. Tutaj masz poradnik co i jak Shop dla Polski

Po przeczytaniu poradnika myślę że wszystko stanie się jasne dla Ciebie Smile


RE: Pytanie dotyczące Shop'u - Jose - 12-12-2010 15:28

I płacisz za przesyłkę.


RE: Pytanie dotyczące Shop'u - YERSEY - 12-12-2010 20:33

Dzięki za odpowiedzi leci + :]


RE: Pytanie dotyczące Shop'u - NaoS - 12-12-2010 21:35

Ja mam inne pytanie:
Czy jeśli dopłacę trochę kasy (3$), to jest większa szansa na brak anulacji z Shopu, niż jakbym kupował za same punkty?


RE: Pytanie dotyczące Shop'u - InTeR - 12-12-2010 21:47

(12-12-2010 21:35)NaoS napisał(a):  Ja mam inne pytanie:
Czy jeśli dopłacę trochę kasy (3$), to jest większa szansa na brak anulacji z Shopu, niż jakbym kupował za same punkty?

Niewiadomo, jednak nie zaszkodzi jak tak zrobisz Wink Może Lockerz wtedy inaczej patrzy.


[Rozwiązane]Pytanie dotyczące Shop'u - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.