![]() |
|
Do 1200zl za założenie konta w Erste (były Santander) - Wersja do druku +- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com) +-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283) +--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129) +--- Wątek: Do 1200zl za założenie konta w Erste (były Santander) (/Temat-Do-1200zl-za-zalozenie-konta-w-Erste-byly-Santander-179209) |
Do 1200zl za założenie konta w Erste (były Santander) - Quag88 - 05-05-2026 10:34 Otwórz Konto Smart w Erste(kiedyś Santander) Do 31 lipca 2026 r. złóż wniosek i zawrzyj umowę o konto z kartą debetową oraz usługami Erste online i podczas składania wniosku wyraź zgodę na przystąpienie do promocji, zaakceptuj regulamin oraz pozostałe wymagane zgody. 3 x 200 zł premii za aktywność W promocji możesz otrzymać trzy nagrody po 200 zł za każdy miesiąc, jeśli w pierwszym i kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu złożenia wniosku o konto, spełnisz łącznie poniższe warunki: -zapewnisz min. 1500 zł wpływu na konto otwarte w promocji (przelew z innego banku) -zapłacisz min. 5 razy kartą debetową lub BLIKIEM; -dodaj min. jeden cel oszczędnościowy w ramach usługi Moje Cele. Po spełnieniu warunków w 3m dostaniesz bonus 100zl Czyli razem 700. Dodatkowo za zapis do programu poleceń z moim kodem i zrobieniu transakcji za 300zl. Otrzymasz bon 100zl do Biedronka/Decatlon/Zalando/RTVEutoAGD do wyboru. Oraz 100zl ode mnie za pozytywne rozliczenie Twojego wniosku przez bank-zwykle do 2m od założenia konta. Płatne Blik/Revolut/przelew Bank płaci tez 300zl za założenie subkonta dla dziecka. W sumie można zgarnąć 1200zl Zapraszam na PW |