Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty][SHOP] Nixon Newton Digital Watch - Sky Blue - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Potwierdzenia Nagród (/Forum-Otrzymane-Potwierdzenia-Nagrod-6)
+------ Dział: SHOP (/Forum-SHOP-186)
+------ Wątek: [Zamknięty][SHOP] Nixon Newton Digital Watch - Sky Blue (/Temat-Zamkniety-SHOP-Nixon-Newton-Digital-Watch-Sky-Blue-17913)

Strony: 1 2


[Zamknięty][SHOP] Nixon Newton Digital Watch - Sky Blue - ledo - 12-12-2010 02:00

Siemanko, jak iż jest dobra promocja, to wziąłem zegarek Nixon Newton Digital Watch - Sky Blue najlepiej na sprzedaż, a jak nie to dla siebie Smile
chociaż wolałbym time tellera. Zastanawiałem się czy nie brać 2 zegarka, tez na sprzedaż, bo mam jeszcze 42 k ptz, ale nie jestem pewny czy się sprzeda, więc nie ryzykowałem Tongue

[Obrazek: zegarekk.png]


RE: [SHOP] Nixon Newton Digital Watch - Sky Blue - Mateusz5511 - 12-12-2010 08:42

gz fajny zegarek


RE: [SHOP] Nixon Newton Digital Watch - Sky Blue - NaoS - 12-12-2010 09:38

Gratuluje Paulinko Smile


RE: [SHOP] Nixon Newton Digital Watch - Sky Blue - ozgutek11d - 12-12-2010 10:07

Gratki... też mi się on podoba Big Grin


RE: [SHOP] Nixon Newton Digital Watch - Sky Blue - Lubelak - 12-12-2010 10:31

GZ ja mam go w karcie
czekam tylko na przelew od lockerz i też go biorę Wink


RE: [SHOP] Nixon Newton Digital Watch - Sky Blue - Leopard - 12-12-2010 10:37

GZ ledo, je wziąłem sobie Newton'a Big Grin.


RE: [SHOP] Nixon Newton Digital Watch - Sky Blue - ledo - 12-12-2010 11:35

no ja wziąłem tego, bo wygląda na bardziej oczojebnego, więc może się sprzeda Big Grin a jak nie to pasuje mi kolor, chociaż wziąłbym pewno czarnego gdyby jeszcze były Smile


RE: [SHOP] Nixon Newton Digital Watch - Sky Blue - Surlope - 12-12-2010 11:38

Gratulację.

Gdyby doszła mi kasa też bym sobie kupił :@.

Dobry wybór Smile


RE: [SHOP] Nixon Newton Digital Watch - Sky Blue - michal2612 - 12-12-2010 13:21

Bierz drugi, może kupię :]


RE: [SHOP] Nixon Newton Digital Watch - Sky Blue - cinexik - 12-12-2010 13:58

JOJ....gz!
tez chcialem ale kasy brak Big Grin