Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UW Gold for ZLISTers - skladka PONOWIONE!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: UW Gold for ZLISTers - skladka PONOWIONE!! (/Temat-UW-Gold-for-ZLISTers-skladka-PONOWIONE-17882)

Strony: 1 2


UW Gold for ZLISTers - skladka PONOWIONE!! - pitfromhell - 11-12-2010 17:51

Ktoś chętny na zakup ultimate wallpaper gold for ZLISTers Jerk2? Jedni potrzebują jej na restock, a drugim się kończy - dwoma słowami, świetna okazja. Jak wiecie tapeta ta kosztuje 6,99$. Potrzebuje jeszcze 2 osób, którzy są skłonni wysłać 2,33$ na konto paypal. Zapewne wiecie jak to działa, ale w razie niepowodzenia, co jest mało prawdopodobne - kasa zostanie zwrócona najszybciej jak tylko będzie możliwe.

Pozdro Pit Smile



Ps. Szukam również chętnych na Captche na LPAD :-),a jeśli ktoś kupuje ja chętny. :-)


RE: UW Gold for ZLISTers - skladka. - Marciniak1995 - 11-12-2010 18:14

Jestem chętny na zakup UW. Pisz priv jak co.


RE: UW Gold for ZLISTers - skladka. - Nayare - 11-12-2010 19:02

(11-12-2010 17:51)pitfromhell napisał(a):  Ktoś chętny na zakup ultimate wallpaper gold for ZLISTers Jerk2? Jedni potrzebują jej na restock, a drugim się kończy - dwoma słowami, świetna okazja. Jak wiecie tapeta ta kosztuje 6,99$. Potrzebuje jeszcze 2 osób, którzy są skłonni wysłać 2,33$ na konto paypal. Zapewne wiecie jak to działa, ale w razie niepowodzenia, co jest mało prawdopodobne - kasa zostanie zwrócona najszybciej jak tylko będzie możliwe.

Pozdro Pit Smile



Ps. Szukam również chętnych na Captche na LPA :-),a jeśli ktoś kupuje ja chętny. :-)
Tak sie wysiles, ze skopiowales nazwe tematu i ~90% mojego postu^^? Big Grin


RE: UW Gold for ZLISTers - skladka. - Lubelak - 11-12-2010 19:14

Mogę wam kupić cena 3.5$


RE: UW Gold for ZLISTers - skladka. - majkel9490 - 11-12-2010 19:47

również bym był chętny jak coś to pisać na pw

/ edit już nie aktualne bo mam ;]


RE: UW Gold for ZLISTers - skladka. - ketrab - 11-12-2010 20:00

też jestem chętny


RE: UW Gold for ZLISTers - skladka. - kubaaa - 11-12-2010 20:39

Jestem chętny. Mogę dać 2.50$.


RE: UW Gold for ZLISTers - skladka. - pitfromhell - 11-12-2010 23:38

Naraye tak Smile
Mam nadzieję że nie jesteś zły Smile
Łap za to + Smile

Wiadomości na priv już wysyłam Tongue


RE: UW Gold for ZLISTers - skladka. - bud3k - 12-12-2010 02:56

również jestem chętny na zakup UW Gold Z-List. Jak coś to czekam na wiadomość na PRV


RE: UW Gold for ZLISTers - skladka. - Jose - 12-12-2010 08:24

Ja również jestem chętny na zakup UW Gold. Czekam na PRIV