Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HLP czy LPA?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: HLP czy LPA?? (/Temat-HLP-czy-LPA-17873)

Strony: 1 2


HLP czy LPA?? - bud3k - 11-12-2010 14:51

Jak w temacie. Co lepsze do oglądania filmów?? Co bardziej się opłaca, co jest bardziej pewne/niezawodne. Wiem jak korzystać z HLP, ale nie wiem jak korzystać z LPA. W sensie jak ono działa, jak się captche wykupuje. Czy mógłby ktoś od razu mi opisać to. Nie mogę znaleźć takowych informacji na forum.

Dzięki Smile


RE: HLP czy LPA?? - Wojtas100 - 11-12-2010 14:54

Bardziej opłaca się Lpa + decaptcher bo tańsze. Ale zawodzi i są lagi. Jeżeli masz więcej kasy to polecam HLP.


RE: HLP czy LPA?? - paskur - 11-12-2010 15:22

LPA a w zasadzie LPAD - bo on rozkodowuje captche jest bardzo słaby, długo rozkodowuje i zacina.
Ja używam HLP i jestem zadowolony. Co do anulacji z jego powodu nie ma się czego bać, przykładem jestem ja. Tyle że 2x droższy, ale wg mnie się opłaca.
Lepiej w ogóle nie brać bota, niż masz oszczędzać , tak mi się wydaje.


RE: HLP czy LPA?? - Admin - 11-12-2010 18:04

zdecydowanie LPA chrome jest bardzo stabilny (chociaz jesli jest overload to tez sie zawiesza) - super szybko wypelnia captche, perfekcyjnie buforuje i uklada filmiki, wrecz genialnie przechodzi z 1 filmu do drugiego i przedewszystkim jest tani. HLP dziala tylko czasmi, wieczorami nie narzekałem, a w godzinach szczytu byla lipa i jest praktycznie najdrozszy z wszystkich botow, dlatego zdecydowanie wybieram LPA.


RE: HLP czy LPA?? - Lubelak - 11-12-2010 19:19

HLP chodzi dużo szybciej ,używałem tego i tego
wcześniej HLP był do d. ale teraz jest OK


RE: HLP czy LPA?? - bud3k - 12-12-2010 02:59

Dzięki wszystkim za odpowiedź. Każdy dostał + Smile Na razie spróbuję z LPA, a jak mnie nie usatysfakcjonuje to wykupię HLP Smile


RE: HLP czy LPA?? - diabloo07 - 12-12-2010 12:29

Odkad HLP ma 4 serwery wpisywania captch, dziala super 24/7 Wink


RE: HLP czy LPA?? - wesolutki - 13-12-2010 11:39

HLP od godziny 20-21 praktycznie codziennie nie działa... Ciągle ERROR TIME.


RE: HLP czy LPA?? - Synkretysta - 14-12-2010 18:00

Ja używałem LPA Decaptcher dla chrome. Dziś mi nie chodzi. Łączy się z serwerem, pisze "done" i nie uzupełnia żadnej captchy. Dotąd chodziło satysfakcjonująco.

EDIT:
po godzinie braku reakcji program ruszył


RE: HLP czy LPA?? - bud3k - 16-12-2010 08:12

A czy orientuje się ktoś czy na Mac OS LPA albo HLP będą działały?? Bo właśnie się będę przesiadał na nowego laptopa.