Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty][Grudzień/Styczeń] DVD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Nagrody Lockerz (/Forum-Otrzymane-Nagrody-Lockerz-7)
+------ Dział: Restock (/Forum-Restock-266)
+------ Wątek: [Zamknięty][Grudzień/Styczeń] DVD (/Temat-Zamkniety-Grudzien-Styczen-DVD-1787)

Strony: 1 2 3


RE: JEST FILM !!! - Zythus - 20-02-2010 07:11

DonHoracy wyluzuj szczura troche, bo odpier*ala Ci. Masz manie wyższości czy co? Zamówisz PSP i będziesz do wszystkich z ryjem leciał, że masz wartościową nagrodę, a jak ktoś weźmie grę, to powiesz temu komuś "Poje*any jesteś, 100 ptz za głupią grę? wystarczyło 200 i masz psp cioto". Ogarnij się człowieku.


Gz zdobycia, może będziesz miał więcej "accepted invites" przez ten film, bo takie coś trochę przekonuje "niedowiarków"


RE: JEST FILM !!! - Dyzmator - 20-02-2010 10:02

te forum kiedyś miało jeszcze normalnych ludzi...; )


RE: JEST FILM !!! - rubik - 20-02-2010 23:22

DonHoracy on ma rację ... nawet na TS'ie też coś pi?rd0li$z, a nawet nie wiem o co Ci cho ...
oprócz tego że chcesz kogoś obrazić to chyba o nic ... jesteś jak taki maciek ode mnie z klasy ...
tyle że on ma ADHD Smile


RE: JEST FILM !!! - Alcor - 21-02-2010 01:30

(20-02-2010 10:02)Dyzmator napisał(a):  te forum kiedyś miało jeszcze normalnych ludzi...; )

I paru jeszcze zostało.

@rubik,jak byś był tak miły to dodaj do ankiety "jestem podniecony tym faktem", bo właśnie chciałem takie coś zaznaczyć, a nie ma takiej opcji. :/


RE: JEST FILM !!! - rubik - 21-02-2010 01:55

@Alcor - masz okres ?? coś taki podenerwowany ostatnio jesteś ... może czas wrzucić na luz Wink


RE: JEST FILM !!! - Alcor - 21-02-2010 02:16

Rubik z tego co wiem okres mają kobiety, widać że nie uważałeś na lekcjach biologii. ;< BTW - jestem wyLUZowany.


RE: JEST FILM !!! - rubik - 21-02-2010 02:30

@Alcor - ja nie byłem na lekcjach biologi, a ty polskiego ... to była ironia


RE: JEST FILM !!! - Alcor - 21-02-2010 02:36

Przecież wiem że to była ironia, dobra koniec offtopicu. ;D


RE: JEST FILM !!! - rubik - 21-02-2010 03:00

oki Alcor, sorki Wink mam nadzieję że się na mnie nie obraziłeś ;p
ja po prostu mam to w genach - lubię wkurzać ludzi Big Grin

@Czarodziej[ileś_tam] - jesteś gejem ??
Ja bym nie wpadł na taką ankietę ...


[Zamknięty][Zamknięty][Grudzień/Styczeń] DVD - Tech - 19-03-2011 10:16

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.