Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"FREE" Redemptions - delivery - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: "FREE" Redemptions - delivery (/Temat-FREE-Redemptions-delivery-17848)



"FREE" Redemptions - delivery - Nayare - 11-12-2010 02:05

Napisalem maila do Kathy z pytaniem na temat tacza zamowionego 15 Oct. Otrzymalem maila z "wytlumaczeniem" oraz przeprosinami, ale jedna rzecz przykula bardziej moja uwage. Otoz od jakiegos czasu paczek z nagrodami mozemy oczekiwac nie max miesiac, ale nawet 2-3 miesiace. Ktos napisal bym go wstawil na forum, wiec to robie. A teraz ide spac, dobranoc. Smile
ksavitt napisał(a):Members waiting for FREE Redemption prizes can expect their prize to be delivered within 8-12 weeks of receiving their confirmations. If you have not received your prize by that time, please let us know.

"ksavitt napisał(a):Uzytkownicy czekajacy na wysylke darmowych nagrod z restocku moga oczekiwac ich dostawy w ciagu 8-12 tygodni od [i tu uwaga] otrzymania potwierdzenia! Jezeli nie otrzymales nagrody w tym czasie, prosze powiadom nas.



RE: "FREE" Redemptions - delivery - DonHoracy - 11-12-2010 08:45

Cytat:Ktos napisal bym go wstawil na forum, wiec to robie.
Taa ciekawe kto Tongue


RE: "FREE" Redemptions - delivery - Parada - 11-12-2010 10:07

Wytłumaczyła się wkońcu, dlaczego tak późno dostajemy paczki. Skoro tak wolno to wysyłają to niech nie orgranizują tak często restockow. Tylko mają potem większy burdel.
Cytat:ksavitt napisał(a):Uzytkownicy czekajacy na wysylke darmowych nagrod z restocku moga oczekiwac ich dostawy w ciagu 8-12 tygodni od [i tu uwaga] otrzymania potwierdzenia! Jezeli nie otrzymales nagrody w tym czasie, prosze powiadom nas.

ta, chyba powiadamiałem was już z kilka razy....


RE: "FREE" Redemptions - delivery - MotorniczyTramwaju - 11-12-2010 10:29

Na DSi czekam juz 10 tydzien...
A zegarek to chyba predzej ulegie rozkladowi w magazynie niz oni go wysla :/


RE: "FREE" Redemptions - delivery - cinexik - 11-12-2010 12:34

oo no to ja po (5?) miesiacach jeszcze nie widze UW koszulki, czekam az minie rok i zglaszam Big Grin


RE: "FREE" Redemptions - delivery - Nayare - 11-12-2010 12:43

Cinexik, Koszulka UW nie jest z restocku i na nie sie zazwyczaj dlugo czekaTongue Ja swojej zlisterowej nie dostalem od... za poltora miesiaca mija rokWink)
(11-12-2010 08:45)DonHoracy napisał(a):  
Cytat:Ktos napisal bym go wstawil na forum, wiec to robie.
Taa ciekawe kto Tongue
Mozliwe, ze Ty - nie pamietam, bo zmeczony bylem i na odwal to pisalemTongue

Motorniczy, najgorsze jest to, ze kasa z taczki by mi sie m.in na swieta przydala:|