Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Błędy na restocku - Xbox 360 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Błędy na restocku - Xbox 360 (/Temat-Bledy-na-restocku-Xbox-360-17846)



Błędy na restocku - Xbox 360 - DonHoracy - 11-12-2010 01:03

Na dzisiejszym restocku miałem dosyć dziwny błąd, dokładniej na drugim koncie. Zalogowałem się elegancko, wszedłem do kategorii i zamiast listy nagród zobaczyłem po raz pierwszy takie coś:
Cytat:Whoops! Looks like something went wrong there.

If you're seeing this message, there's been some kind of technical error. We won't bore you with the details, but the error number was 256.

The first thing we recommend is trying again — whatever caused this could be temporary.

However, if you end up back here, please send a message to [email protected] and let us know what you were doing when this error happened, and the error number we mentioned before.

Finally, please accept our apologies for the problem!

Wie może ktoś co oznacza taki błąd? Miał ktoś z was podobne sytuacje dzisiaj lub kiedyś na restocku?
Po odświeżeniu strony mogłem kupić nagrody normalnie ale jeśli bym zobaczył taki komunikat zaraz po starcie restocku to nie ukrywam że nie byłbym zadowolony Smile


RE: Błędy na restocku - Xbox 360 - Bolt - 11-12-2010 01:09

miałem to samo na 3 koncie, wg mnie nie było już nagrody a lrc nie miał do czego przekierować


RE: Błędy na restocku - Xbox 360 - DonHoracy - 11-12-2010 01:13

(11-12-2010 01:09)Bolt napisał(a):  miałem to samo na 3 koncie, wg mnie nie było już nagrody a lrc nie miał do czego przekierować

Ja takie coś miałem normalnie w przeglądarce na drugim koncie ale nagrody były bo zdążyłem jeszcze wejść w podajże bona ale już go nie zamówiłem.


RE: Błędy na restocku - Xbox 360 - InTeR - 11-12-2010 01:14

(11-12-2010 01:13)DonHoracy napisał(a):  
(11-12-2010 01:09)Bolt napisał(a):  miałem to samo na 3 koncie, wg mnie nie było już nagrody a lrc nie miał do czego przekierować

Ja takie coś miałem normalnie w przeglądarce na drugim koncie ale nagrody były bo zdążyłem jeszcze wejść w podajże bona ale już go nie zamówiłem.

Nie wiadomo.. To samo z błędem, że niby zła captcha. Dużo bugów ostatnio.


RE: Błędy na restocku - Xbox 360 - Burned - 11-12-2010 01:29

Wczoraj jak wchodziłem w kategorie miałem to 2 razy, przy zamawianiu jednej nagrody 2 razy, przy drugiej raz i po wszystkim. 5 razy błąd zero nagród.