Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wrażena po restocku (xbox) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wrażena po restocku (xbox) (/Temat-Wrazena-po-restocku-xbox-17844)

Strony: 1 2


Wrażena po restocku (xbox) - gary126 - 11-12-2010 00:47

Nic dosłowne nic zasrany FIREFOX !!!


RE: Wrażena po restocku (xbox) - InTeR - 11-12-2010 00:54

Było dobrze Wink
Za 4 razem: http://img221.imageshack.us/img221/584/tonyhawkshredbundle.jpg


RE: Wrażena po restocku (xbox) - ambrell - 11-12-2010 00:57

Restock był spoko, żałuję że nie umiem wszystkiego dopilnować i jestem gapąSadSadSad


RE: Wrażena po restocku (xbox) - paskur - 11-12-2010 00:58

Najgorszy z all bo nie udalo mi sie zamowic z wiecej niz 1 konta ;/


RE: Wrażena po restocku (xbox) - ketrab - 11-12-2010 01:05

Cholera, javascript zawalił sprawę. Za każdym razem (trzy) źle wypełniał pola no i nie było już szans na cokolwiek...


RE: Wrażena po restocku (xbox) - D3S1DER1UM - 11-12-2010 01:13

A mi LRC zawył za późno troszke... też nic bo gry mi nie potrzebne a konsol już nie było xD.


RE: Wrażena po restocku (xbox) - WilkuNSX - 11-12-2010 01:20

Nie no dla mnie udany ... Wbiłem na restock idealnie wszystko na zielono ale odruchowo zeszedłem i wziąłem bona.. Mowie mam bona na TS'ie a oni że już się zalogowali -.-


RE: Wrażena po restocku (xbox) - Burned - 11-12-2010 01:26

Dla mnie beznadziejny, wszystko ustawione po 3sec się zalogowałem kategorie automatycznie, w LRC ustawione Kinect Bundle ale nie wybrało BO JUŻ NIE BYŁO. Nie wiem jak to możliwe, weszło w kinect ale cofneło bo za wolno choc captcha prosta i math też wpisałem w 2sec max. Czekam na generala żeby łapac 50 czy 75$ PP, chociaż na to będą szanse.


RE: Wrażena po restocku (xbox) - Nayare - 11-12-2010 02:09

(11-12-2010 01:20)WilkuNSX napisał(a):  Nie no dla mnie udany ... Wbiłem na restock idealnie wszystko na zielono ale odruchowo zeszedłem i wziąłem bona.. Mowie mam bona na TS'ie a oni że już się zalogowali -.-

Tylko niech Ci sie nie wydaje, ze mialbys xboxa, albo kinecta tak btw. Big Grin Ci co gadali, ze sie dopiero zalag[?]owali mieli buga, ja natomiast wbilem i jak zwykle 10 sekund i po kinekcie... bylem blisko, ale jest blurSmile


RE: Wrażena po restocku (xbox) - znikajacypunkt - 11-12-2010 13:09

Ja trzy razy nie mogłem się zalogować bo captcha była cholernie długa i trudna i w końcu udało się. I tak się skończył mój restock.


Pozdrawiam