Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]PlussExpress Koszta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]PlussExpress Koszta (/Temat-Rozwiazane-PlussExpress-Koszta-17822)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]PlussExpress Koszta - Morze1 - 10-12-2010 17:07

Siema, czy za wysyłkę przez PE można zapłacić osobiście? Jeśli nie, to ile będzie kosztowała przesyłka przez PE PSP?Smile


RE: Pe - paskur - 10-12-2010 17:12

Heh nie rozumiem...

Siema, czy za wysyłkę przez PE można zapłacić osobiście?

Tak, możesz lecieć do USA i zapłacić osobiście ^^

Co do kosztów pytaj Kowalskiego...


RE: Pe - Mateusz5511 - 10-12-2010 17:18

ja za moje psp płaciłem 20$


RE: Pe - Wojtas100 - 10-12-2010 17:19

Myślę ,że kolega pisząc "osobiscie" miał na myśli płatność przy odbiorze.
Co do takich informacji pisz do Kowalskiego na meila.
A koszt to około 20$


RE: Pe - ksomix - 10-12-2010 18:09

Nie chce robic nowego tematu, wiec jesli na PE mam nazwisko z polskimi znakami to czy jak zamowie cos na adres PE bez polskich znakow to czy nagroda bedzie nalezec do mnie czy nie zabardzo? Pisalem juz do obslugi klienta, ale nic nie odpisuja. ;/ Ma ktos moze jakies propozycje co zrobic??


RE: Pe - Mateusz5511 - 10-12-2010 18:23

niewiem napisz do nich na skype są cały czas i szybciej odpisują


RE: Pe - NaoS - 10-12-2010 18:55

Jak się czegoś dowiesz, to napisz tu ksomix, bo mam tą samą wątpliwość Smile


RE: PlussExpress Koszta - WilkuNSX - 10-12-2010 20:22

Ludzie tez miałem wątpliwość bo mam ten sam problem po prostu mam w pe napisane tak : Mateusz L*******
A powinno być Mateusz Ł..... i na restocku zamawiasz na L i git Wink . Nawet jeżeli w skrzynce masz na np. Ł a zamówisz na L to i tak paczka idzie do Ciebie . Myślę że pomogłem Wink


RE: PlussExpress Koszta - ksomix - 10-12-2010 20:49

Wilku, ale chodzi o to, ze ja mam na lockerz przez "n" a na PE mam przez "ń", wiec oni moga sobie cos ubzdurac i wogole i sobie jeszcze zatrzymaja cos mojego. Moge na restocku wypelnic dane z "ń", ale nie wiem czy nie bedzie jakichs konsekwencji w stylu, ze mi anuluja czy cos.


RE: PlussExpress Koszta - xPietrek - 10-12-2010 20:55

Bez polskich znaków uzupełnij... Jak wpiszesz im polskie znaki to na przesyłce będziesz miał "krzaczki", tym bardziej nie dojdzie. Ich system po prostu nie rozpoznaje ogonków. Już z rok temu męczyliśmy Lockerz pytaniami, jak mamy uzupełniać dane, jasno powiedzieli że wpisać bez pl znaków, zamiast "ń" wpisać "n" itd, paczka dojdzie.