Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowe Aukcje, czyli Totalna Porażka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Nowe Aukcje, czyli Totalna Porażka (/Temat-Nowe-Aukcje-czyli-Totalna-Porazka-17811)

Strony: 1 2 3 4


RE: Nowe Aukcje, czyli Totalna Porażka - Miu - 10-12-2010 14:32

nie martw się,niedługo na 100% ktoś napisze bota do tych aukcji...


RE: Nowe Aukcje, czyli Totalna Porażka - InTeR - 10-12-2010 14:35

(10-12-2010 14:32)Miu napisał(a):  nie martw się,niedługo na 100% ktoś napisze bota do tych aukcji...

Trochę to będzie trudne bo są captche Wink


RE: Nowe Aukcje, czyli Totalna Porażka - Synkretysta - 10-12-2010 14:49

Mnie się podoba nowe licytowanie.

Szybki net wcale nie jest istotny, tylko moment wbicia w koniec aukcji. Szczęście i tyle. Przy moim dużym pingu muszę ułamek sekundy wcześniej kliknąć "BID", ale mam szansę. Nawet bot nie pomoże w wygraniu aukcji (chyba że będzie to inteligentny bot, który zmierzy pinga i wyśle żądanie uwzględniając zmiany PING w czasie) . Wreszcie coś co wyeliminuje pracę softu (na jakiś czas) tam, gdzie ideą było działanie ludzkie.

NaoS - masz pecha jak Ci, (w tym ja) którym podniesiono ceny w shopie.

w tym tempie iPad osiągnie na koniec aukcji cenę około 66k PTZ


RE: Nowe Aukcje, czyli Totalna Porażka - pitfromhell - 10-12-2010 15:22

Ale masz problem, przecież możesz poprosić jakiegoś użytkownika LFE, aby podbijał z Tobą na zmianę, do takiej ceny jaka Cie interesuję i wydaje Ci się jakiej nikt już nie przebije. Czasochłonne ale zawsze powiększysz swoje szanse na wygraną Smile

Mam nadzieję ze pomogłem, powodzenia(nie dziękuj). Jerk2


Oczywiście poproś kogoś takiego, z ilością PTZ podobnej do twojej.


RE: Nowe Aukcje, czyli Totalna Porażka - NaoS - 10-12-2010 15:24

No zamiast co 2 sekundy, będziemy wpisywać co 4 sekundy. Ciągle przez okrągłe 24h Tongue
Jakbym poprosił 10 osób z forum, to wtedy miało by to jakiś sens, ale to raczej niemożliwe.


RE: Nowe Aukcje, czyli Totalna Porażka - Dominator - 10-12-2010 15:34

I to są ludzie .... po co bot ? wystarczy 10-15 sekund podbijać jak się tylko da i już, bez płaczu się obejdzie ...


RE: Nowe Aukcje, czyli Totalna Porażka - Jumper002 - 10-12-2010 15:35

jak dla mnie to lepiej nie mam bota do ogladania, a za bardzo nie chce mi sie ogladac tych filmikow


RE: Nowe Aukcje, czyli Totalna Porażka - pitfromhell - 10-12-2010 15:36

@NAOS Coś tak się napalił żeby wydać te 200 k PTZ?
Przecież możesz dozbierać sobie te 40 k PTZ i obniżyć chyba o całe 100% PS3 w SHOPie.
Pozdro.


RE: Nowe Aukcje, czyli Totalna Porażka - NaoS - 10-12-2010 15:44

Nie mogę bo filmiki prawie się skończyły Xpokerface
Ale nie gram w gry, więc PS3 i tak mi zbędne.


RE: Nowe Aukcje, czyli Totalna Porażka - Surlope - 10-12-2010 16:11

A czy jak na tych nowych aukcjach podbiję np. PSP , to PTZ mi pociąga za podbicie czy nie ?