Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mail od Kathy ws. LRC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Mail od Kathy ws. LRC (/Temat-Mail-od-Kathy-ws-LRC-17802)

Strony: 1 2


Mail od Kathy ws. LRC - ketrab - 10-12-2010 00:44

Mail od Kathy na temat LRC:

Cytat:Thanks Patryk!

We are well aware of LRC and talkprizes, and all of the Cheaters out there.
Our CTO is making it his mission in life to track them down and IP Ban them!
Some of our best info & suggestions come from our members!

If you have any info on botters/cheaters, or brilliant suggestions on how to foil them, please send them to:

[email protected]

Thanks for helping us to rid the world of cheaters, and build Lockerz into the most awesome site ever to hit the web!



RE: Mail od Kathy - Vesperus - 10-12-2010 00:46

pisze że niepotrafi nic z nim zrobić Big Grin i chcą zbanować jego IP ale coś im nie wychodzi


RE: Mail od Kathy ws. LRC - Czarny767 - 10-12-2010 14:24

ketrab - powiedz po kiego grzyba piszesz im o LRC ?

Użyj mózgu !


[Obrazek: gallery-102211491-500x500.jpg]


RE: Mail od Kathy ws. LRC - Synkretysta - 10-12-2010 15:16

Ketrab - pewnie jedyny użytkownik forum który wziął sobie do serca punkt 4 regulaminu.
Plus za uczciwość.


RE: Mail od Kathy ws. LRC - Wojtas100 - 10-12-2010 15:21

(10-12-2010 15:16)synkretysta napisał(a):  Ketrab - pewnie jedyny użytkownik forum który wziął sobie do serca punkt 4 regulaminu.
Plus za uczciwość.

Hah. Meila w sprawie lrc do kathy mogła napisać osoba ,która nie posiada/ nie ma kasy na lrc i zazdrości.


RE: Mail od Kathy ws. LRC - wesolutki - 10-12-2010 16:13

(10-12-2010 15:21)Wojtas100 napisał(a):  
(10-12-2010 15:16)synkretysta napisał(a):  Ketrab - pewnie jedyny użytkownik forum który wziął sobie do serca punkt 4 regulaminu.
Plus za uczciwość.

Hah. Meila w sprawie lrc do kathy mogła napisać osoba ,która nie posiada/ nie ma kasy na lrc i zazdrości.

Niekoniecznie, ja np. mam LRC używam go ale jestem przeciwny takiemu systemowi restockówSmile


RE: Mail od Kathy ws. LRC - ketrab - 10-12-2010 16:59

To jest bez sensu. Nie chodzi tutaj o samo posiadanie wersji PRO lub FREE LRC tylko o to, że chcąc grać uczciwie i nie dając pretekstu Lockerz do anulacji nagrody, wygranie czegokolwiek jest praktycznie niemożliwe.

@Wojtas, wydaje mi się, że jak na członka forum twoja wypowiedź jest żenująca...


RE: Mail od Kathy ws. LRC - Wojtas100 - 10-12-2010 17:04

Każdy woli wydać te 7$ i wygrać IPoda niż nie mieć nic. Takie jest życie. Czy coś jest uczciwe ?


RE: Mail od Kathy ws. LRC - ketrab - 10-12-2010 17:14

Tak, tylko zwróćcie też uwagę na pierwsze zdanie maila. Mniej więcej oznacza to:
"We are well aware of LRC and talkprizes, and all of the Cheaters out there." czyli My doskonale wiemy o LRC i talkprizes, i o wszystkich czitach tam się znajdujących. Tak więc to, czy napisałem czy nie, tak naprawdę nie miało dla niej większego znaczenia.


RE: Mail od Kathy ws. LRC - Wojtas100 - 10-12-2010 17:21

(10-12-2010 17:14)ketrab napisał(a):  Tak, tylko zwróćcie też uwagę na pierwsze zdanie maila. Mniej więcej oznacza to:
"We are well aware of LRC and talkprizes, and all of the Cheaters out there." czyli My doskonale wiemy o LRC i talkprizes, i o wszystkich czitach tam się znajdujących. Tak więc to, czy napisałem czy nie, tak naprawdę nie miało dla niej większego znaczenia.

Jakby im naprawdę zależało na zablokowaniu ensence to by już to dawno zrobili.
Jaka dla nich różnica komu wyśla te nagrody?