Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LRC - Ustawianie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: LRC - Ustawianie (/Temat-LRC-Ustawianie-17797)

Strony: 1 2


LRC - Ustawianie - BartuS - 09-12-2010 22:45

1. Aby skonfigurować LRC Pro, kliknij OPTIONS.

2. Po otwarciu OPTIONS ujrzysz zakładki:

3. Każda zakładka ma swoje magiczne opcje tego programu

W Autofill info:

Uzupełniasz swoje dane, którymi LRC ma wypełnić formularz i logowanie

W Redeem script:
Wybierasz jaką nagrodę LRC ma wybrać w butiku, i inne ważne opcje z wybieraniem nagrody.

OZNACZENIE OPCJI:
1. Autoselect Prize if In Stock – Wybierz automatycznie nagrodę, jeżeli jest dostępna
2. Swap Boutique if no list prizes left In current Boutique – Przełącz do drugiego butiku, jeżeli w obecnym nie ma nagród dostępnych.
3. Skip useless prize info page – Pomiń stronę z opisem nagrody
4. Hide items that are „Fresh Out” – Ukryj przedmioty, które są „Fresh Out”
5. Hide items I don’t have enough PTZ to get – Ukryj przemioty, na które nie posiadam wystarczającej ilości PTZ
6. Inject custom scripts (custom_script.js) – Włącz Własny skrypt (custom_script.js) (np. Skrypt na automatyczne wybieranie kategorii
7. Automatically screenshot receipt page – Automatycznie zrób screena zamówienia
8. Enable AutoLogin – Włącz autofilla do logowania
9. Enable AutoFill – Włącz autofilia do danych

W Hotkeys ustawiasz sobie hotkeye, ja tego osobiście nie używam, ale niektórzy używają Hotkeye przy LRC nie są potrzebne, bo LRC Web ma wbudowanego Autofilla.

W Main Options:
Wybierasz sobie przeglądarkę, która ma zostać odpalona przy alarmie o restocku. Jeśli chcesz mieć Autofilla i inne Redeem scripty włączone, wybierz LRC Web. Na innych przeglądarkach to nie działa

OZNACZENIE OPCJI:
1. Browser: - Przeglądarka, którą LRC ma uruchomic w razie Restocku.
2. Randomly check using my own IP address (3-8 mins, to prevent Alerter detection) – Czasami sprawdzaj PTZPlace za pomocą mojego IP (3-8min, aby uniemożliwic zidentyfikowanie LRC.)
3. Always on Top (Turns off when redemption opens) – Zawsze na wierzchu. (Wyłącza się, gdy rozpocznie się RESTOCK)
4. Enable Hotkeys – Włącz Hotkeye
5. Enable Pre-Redemption Warning – Włącz alarm przed Rostockiem (Alarm uruchamia się, gdy redeem będzie zamykane. Zazwyczaj redeem najpierw jest zamykane, potem otwierane PTZPlace.)
6. Launch LRC AT Windows start up - Włączaj LRC wraz ze startem Windowsa.
7. Enable Hallway Alerts – Włącz alerty z Hallwaya
8. Automatically open URL – Automatycznie uruchamiany adres wraz ze startem restocku
9. Automatycally run EXE - Automatycznie otwierany program EXE wraz ze startem restocku

W Hallway Alerts:
Ustawiasz opcję wyświetlania newsów z Hallwayu, takich jak Regulamin, albo "Redemption is now live !".

OZNACZENIE OPCJI:
1. Hallway Check Interval – Ilośc minut, co które program ma odświeżac Hallway
2. Play notification sound on new Hallway message – Włącz dźwięk przy nowym wpisie na Hallwaya
3. Close popup window after x seconds – Zamykaj okno po x sekundach
4. Popup window transparency – Przeźroczystośc okna (100% - nie przeźroczyste)
5. Test Hallway Alert – Test alertu Hallwaya



Aby włączyć LRC WEB, kliknij na LRC Web. Aby przetestowac alarm, kliknij na Test Alarm. Compact Window to malutkie okienko z napisem REDEMPTION: CLOSED/OPEN. Na powyższym suwaku wybieramy czas, co ile sekund checker będzie odświeżał PTZPlace. Obecnie najszybciej to 0,1sec, więc polecam ustawic własnie na tą częstotliwośc.


Pozdrawiam, BartuS.

Ten poradnik został napisany w 100% przezemnie Smile


RE: LRC - Ustawianie - pitfromhell - 14-12-2010 23:56

No super, od P do L przez U do S Tongue


RE: LRC - Ustawianie - Magnus - 15-12-2010 17:55

No no przyda się na pewno komuś Smile PlusTongue


RE: LRC - Ustawianie - ketrab - 15-12-2010 20:36

Jakbym czytał tekst Kamila ScheichtaBig Grin Dzięki, własnie skorzystałem. Plusa dałem wcześniej.


RE: LRC - Ustawianie - BartuS - 15-12-2010 20:43

Jakiego Kamila Scheichta ? xD

Poradnik w 100% napisany przezemnie


RE: LRC - Ustawianie - ketrab - 15-12-2010 21:49

Nie, nie. Chodzi mi o samą treść. Wiem, że to twoje, ale on ma podobne zdania w swoich filmikach. Zobacz na youtube.


RE: LRC - Ustawianie - Dominator - 17-12-2010 20:06

No dzięki ziomuś, jest od A do Z.


RE: LRC - Ustawianie - pierog007 - 01-02-2011 01:10

Dzięki za poradnik, skorzystałem z jednej opcji Wink
Plusy poszły


RE: LRC - Ustawianie - BonusRPK - 01-02-2011 16:25

Bardzo ładnie + leci nie ma co


RE: LRC - Ustawianie - mikolaj90 - 08-02-2011 18:30

Wielkie dzięki i przyda się zaraz Wink +