Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Zamiana danych adresowych konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Zamiana danych adresowych konta (/Temat-Rozwiazane-Zamiana-danych-adresowych-konta-17793)



[Rozwiązane]Zamiana danych adresowych konta - NaoS - 09-12-2010 21:53

Czy można zamienić dane adresowe dwóch kont bez ponoszenia konsekwencji?

Konto 1 - Dane 1
Konto 2 - Dane 2

Zamienić na:
Konto 1 - Dane 2
Konto 2 - Dane 1

Z jednego z tych kont były już wygrywane nagrody, czy adresy z wygranych mogą być gdzieś zapisywane u Lockerz?


RE: Zamiana danych adresowych konta - paskur - 09-12-2010 21:56

Heh wg mnie smiało możesz, z restocku z 3 kont zamawialem na 1 skrzynke i dostalem potwierdzenia wiec ich to nie obchdozi raczej


RE: Zamiana danych adresowych konta - NaoS - 09-12-2010 22:00

Czyli mogę na 2ch kontach mieć nawet takie same dane ? o.0


RE: Zamiana danych adresowych konta - Wojtas100 - 09-12-2010 22:09

Tak ,ale jeżeli zamawiasz do PL to lepiej by było wpisać inne imiona. Wtedy możesz się wytłumaczyć ,że to zamówienie brata.


RE: Zamiana danych adresowych konta - NaoS - 09-12-2010 22:11

Hmm... jednak wole nie ryzykować.

Chcę niedługo zamówić coś drogiego z aukcji.
Dziś chciałem zamówić gierkę na restocku na inne konto (żeby nie marnować punktów z konta na aukcje).
Ale szkoda by było jakbym dostał anulacje aukcji za zamówienie jakiejś gierki na restocku na te same dane...


RE: Zamiana danych adresowych konta - pitfromhell - 09-12-2010 23:56

Anulacje i tak możesz dostać, jak będą chcieli przyczepią się do czegoś. Niestety takie życie :-)


RE: Zamiana danych adresowych konta - InTeR - 10-12-2010 13:57

(09-12-2010 23:56)pitfromhell napisał(a):  Anulacje i tak możesz dostać, jak będą chcieli przyczepią się do czegoś. Niestety takie życie :-)


Dokładnie tak Wink
Niedawno mi PTZ oddawali za pomyłkową anulację TV a teraz anulowali Laptopa i zbanowali/usuneli konto...


RE: Zamiana danych adresowych konta - Synkretysta - 10-12-2010 14:56

Inter - a podali powód? Bo mam przeczucie, że mnie to samo czeka. Anulowali zamówienie aparatu bo brak na stanie. Teraz nie odpisują odnośnie zakupu następnego towaru. Masakra z tym lockerz.


Edit........

MAM TRACKING NUMBER na kamerę Canon HFR10 - Black


RE: Zamiana danych adresowych konta - InTeR - 10-12-2010 16:44

(10-12-2010 14:56)synkretysta napisał(a):  Inter - a podali powód? Bo mam przeczucie, że mnie to samo czeka. Anulowali zamówienie aparatu bo brak na stanie. Teraz nie odpisują odnośnie zakupu następnego towaru. Masakra z tym lockerz.


Edit........

MAM TRACKING NUMBER na kamerę Canon HFR10 - Black



To luuuz Smile
Żadnego powodu, żadnego maila, że ban.
A na konto nikt nie może wbić bo jest oh. uh technical issues itp. Smile


[Rozwiązane]Zamiana danych adresowych konta - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.