Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Złamanie Math Captchy ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Złamanie Math Captchy ? (/Temat-Zlamanie-Math-Captchy-17770)

Strony: 1 2


Złamanie Math Captchy ? - pitfromhell - 09-12-2010 15:14

Witajcie

Oto on:

Cytat:Znalazłem ciekawy fragment na jednym blogu i koleś pokazał jakiś krotki fragment jak złamać match captche:

Cytat
A teraz małe wyzwanie. Przykładowy kod realizujący łamanie math captcha może wyglądać następująco:

def crackMathCaptcha(text):
pattern = re.compile("<br>(.*) = <input name=\\"calc\\"")
match = pattern.search(text)
if match:
return eval(match.group(1))

Przykładowy fragment, który może zostać przekazany jako wartość parametru text:

<p><label for="calc">math captcha:</label><br>1 + 2 = <input name="calc" id="calc" type="text"></p>

Zadanie jest proste - uczynić ZŁO botowi korzystającemu z funkcji pokazanej powyżej.

Da się coś z tego zrobić? Myślałem o jakimś skrypcie do lrc który odczytywał by działanie match capthy i je rozwiazał
Nie jestem programistą więc się pytam czy z czegoś takiego można coś wywnioskować?
Może mamy tu jakiegoś EXPERTAw programowaniu i niech się wypowie Smile

Umiałby ktoś go dopracować ?Smile


RE: Złamanie Math Captchy ? - Admin - 09-12-2010 15:48

http://wampir.mroczna-zaloga.org/archives/650-krotko-o-nieskutecznosci-math-captcha.html

źródło powyższego kodu i troche więcej informacji.


RE: Złamanie Math Captchy ? - KoLoRoWY_O.o - 09-12-2010 15:57

Niestety, ale nie znam się najlepiej w sprawach skryptu i tych wszystkich kodów, jedyne co umiem to je dobrze nastawić na restock, i dla tego mam tutaj pytanie, czy da się złamać tą całą math captche ? za każdą sensowną wypowiedź nagradzam symbolicznym +. Smile

Pozdrawiam.


RE: Złamanie Math Captchy ? - pitfromhell - 09-12-2010 16:04

Można łamać Math Captche jak i zwykłą Catpche. Jakiś gostek niedawno zamówił nagrodę w 3 sekundy, chyba na Wii restocku, podobno jest film na YT.

Przydałby się nam taki skrypt Smile


RE: Złamanie Math Captchy ? - Bolt - 09-12-2010 16:31

3 sekundy to ciekawe, bo na logowaniu jest 3 sekundowy timer Big Grin


RE: Złamanie Math Captchy ? - diabloo07 - 09-12-2010 17:13

Na Lockerz na pewno jest inny system Math captchy, ale da sie ja zlamac, ostatnio na filmiku Logitech zlamal, ale tylko na ptzplace.eu


RE: Złamanie Math Captchy ? - Nayare - 09-12-2010 18:11

Tak zlamal, ze nadal jestem 1st w rankingu Lol
Rozmawiam wlasnie z fabem i ybthebest, problem jest jeden - potrzebujemy jezyka w jakim zostalo to napisaneTongue


RE: Złamanie Math Captchy ? - omisiu - 09-12-2010 18:20

A nie pomyśleliście, że mogą posypać się za to anulacje?
Przecież jest to do wykrycia, jak jestem w błędzie to sory :] To takie moje przemyślenia.


RE: Złamanie Math Captchy ? - wesolutki - 09-12-2010 19:06

(09-12-2010 16:04)pitfromhell napisał(a):  Można łamać Math Captche jak i zwykłą Catpche. Jakiś gostek niedawno zamówił nagrodę w 3 sekundy, chyba na Wii restocku, podobno jest film na YT.

Przydałby się nam taki skrypt Smile

Ściema;p


RE: Złamanie Math Captchy ? - Dominator - 09-12-2010 19:33

(09-12-2010 17:13)diabloo07 napisał(a):  Na Lockerz na pewno jest inny system Math captchy, ale da sie ja zlamac, ostatnio na filmiku Logitech zlamal, ale tylko na ptzplace.eu

daj link do filmu.

przy okazji; niemożliwe jest złamanie tego; jeśli jest możliwe to dajcie link