Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ShareCash.Org-MixPoradników[min. 10$ dziennie] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ShareCash.Org-MixPoradników[min. 10$ dziennie] (/Temat-ShareCash-Org-MixPoradnikow-min-10-dziennie-17763)

Strony: 1 2


ShareCash.Org-MixPoradników[min. 10$ dziennie] - Dareczek13 - 09-12-2010 14:18

Witam !
Ostatnio przeszukując swój dysk znalazłem sporo poradników dotyczących ShareCash.Org w języku polskim jak i również angielskim. Jest ich około 20 i zawierają chyba wszystkie możliwe metody zarobku na ShareCash. Myslę, że z takim arsenałem tak znakomitych poradników nawet najbardziej "zielona" osoba może zarabiać przy minimalnym wkładzie pracy minimum dziennie 10-15$. Moja cena za poradnik to jedyna 10$ ! Pewnie zastanawiacie się dlaczego napisałem "jedyne" Wink Otóż dlatego, że wydałem na te poradniki w granicach 100$ (w tym jeden za 30$) i szkoda mi oddawać za free, a 10$ to nic w porównaniu do wartości paczki ! Do tego wszystkiego dorzucam !!! GRATIS !!! - LISTE DOBRYCH FOR DO UPLOADOWANIA !


Cena paczki: 10$
Prawidłowa wartość: min. 50$


Kontakt:
-PW
-GG: 13989247
-Email: [email protected]



RE: ShareCash.Org-MixPoradników[min. 10$ dziennie] - rafalek9 - 09-12-2010 14:39

Kupiłeś i teraz sprzedajesz ?! wtf


RE: ShareCash.Org-MixPoradników[min. 10$ dziennie] - Wojtas100 - 09-12-2010 14:42

Teraz podstawowe pytanie. Masz zgodę autorów tych poradników na sprzedaż? Bo jeżeli nie to nie możesz.


RE: ShareCash.Org-MixPoradników[min. 10$ dziennie] - Dareczek13 - 09-12-2010 18:06

Wystarczy, że dokonam niewielkiej modyfikacji i plik jest juz moj Wink


RE: ShareCash.Org-MixPoradników[min. 10$ dziennie] - n1dor - 09-12-2010 18:31

Moze kupic i sprzedac, to tak jak z butami, kupujesz w sklepie drogo, sprzedajesz na allegro troszke taniej. Wink


RE: ShareCash.Org-MixPoradników[min. 10$ dziennie] - cinexik - 09-12-2010 19:07

Nie powinno się tak robić...
Jeżeli jest napisane, że prawa autorskie i autor nie wyraża zgody na jego publikowanie to nie powinieneś. Oczywiście, zrobisz jak wolisz.
Ale czy wolisz oszukiwać wszystkich i przede wszystkim siebie i trochę zarobić?
Jak uważasz..


RE: ShareCash.Org-MixPoradników[min. 10$ dziennie] - Dareczek13 - 09-12-2010 20:28

Poradniki mają juz kilka miesięcy i napewno znajdują się gdzieś już w necie, więc ja udostępniam je tu .


RE: ShareCash.Org-MixPoradników[min. 10$ dziennie] - n1dor - 09-12-2010 21:13

Jezeli tak piszesz, to wrzucilbys je tutaj za free, bo i tak ci nie kupi nikt skradzionych poradnikow.


RE: ShareCash.Org-MixPoradników[min. 10$ dziennie] - Dareczek13 - 09-12-2010 22:46

Po piwrwsz nie są skradzione tylko kupione za cięzko zarobioną kase !
Po drugie wydałem na nie zbyt dużo zeby teraz oddać je za free !
Po trzecie pisałem nawet, ze znajduje sie tam poradnik, na ktory wydałem 30$ !

A sprzedał się poradnik juz 3 osobą Wink


RE: ShareCash.Org-MixPoradników[min. 10$ dziennie] - DarkDevil - 09-12-2010 23:11

I jaki mają z tego zysk?Dobrze im idzie bo kupnie tego?