Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Niespodzianka dla męża - Proszę was bardzo o pomoc !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Reputy (/Forum-Refback-za-Reputy-128)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-318)
+---- Wątek: [Nieaktualne]Niespodzianka dla męża - Proszę was bardzo o pomoc !!! (/Temat-Nieaktualne-Niespodzianka-dla-meza-Prosze-was-bardzo-o-pomoc-17756)

Strony: 1 2 3


[Nieaktualne]Niespodzianka dla męża - Proszę was bardzo o pomoc !!! - edd82 - 09-12-2010 13:38

Witam was wszystkich.

Proszę was bardzo o oddanie głosu na moje zdjęcie.
Chcę zrobić prezent
mężowi i zabrać go na weekend do hotelu
Gołębiowski w Wiśle.
Chciałabym mu w taki sposób wynagrodzić
to, że więcej czasu poświęcam naszym maluchom niż jemu.
Można głosować codziennie i to tylko jeszcze 5 dni.
Za każdy oddany głos bardzo dziękuję i liczę na waszą pomoc, zwłaszcza was kobiety, bo wiecie jakie to dla naszych facetów jest miłe jak robimy im niespodzianki.

zdjęcie jest zamieszczone w serwisie na stronie

http://ilovezabrze.pl/glosowanie konkurs fotograficzny

Jest to zdjęcie wróbelka (Anna Kalinowska)

Jeszcze raz bardzo dziękuję

P.S. Potrzebuje co najmniej 300 głosów aby znaleźć się na pierwszym miejscu.


RE: Niespodzianka dla męża - Proszę was bardzo o pomoc !!! - BartuS - 09-12-2010 13:41

Zagłosowałem :>


RE: Niespodzianka dla męża - Proszę was bardzo o pomoc !!! - edytaknop - 09-12-2010 14:06

Zagłosowane.


RE: Niespodzianka dla męża - Proszę was bardzo o pomoc !!! - Mataz - 09-12-2010 14:26

Za głosowane Smile


RE: Niespodzianka dla męża - Proszę was bardzo o pomoc !!! - Grabowkers - 09-12-2010 17:05

Zagłosowałem Jerk

(09-12-2010 14:26)Mataz napisał(a):  Za głosowane Smile
FAIL. Jak nie potrafiłeś poprawnie napisać, to mogłeś chociaż od kogoś z góry skopiować Undecided


RE: Niespodzianka dla męża - Proszę was bardzo o pomoc !!! - Royside - 09-12-2010 17:53

Oddałem głos , jeżeli chcesz sobie ponabijać proponuje znaleźć jakiś program do zmiany na szybko IP ( po kolei z innego kraju) i klikać.


RE: Niespodzianka dla męża - Proszę was bardzo o pomoc !!! - Boonys - 09-12-2010 17:57

Zagłosowano.


RE: Niespodzianka dla męża - Proszę was bardzo o pomoc !!! - adik0070 - 09-12-2010 18:26

Ten 789 głos to mój : ]


RE: Niespodzianka dla męża - Proszę was bardzo o pomoc !!! - omisiu - 09-12-2010 18:47

zdobytych głosów: 792
Proszę

PS. Zachęcaj ludzi plusami wtedy więcej zagłosuje. To moja rada jakbyś chciała wygrać


RE: Niespodzianka dla męża - Proszę was bardzo o pomoc !!! - cinexik - 09-12-2010 19:02

Głos oddany, śmieszny ten wróbelek wygląda na sztucznego xd