Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Awaria serwera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Awaria serwera (/Temat-Awaria-serwera-17754)

Strony: 1 2 3


Awaria serwera - Admin - 09-12-2010 12:41

Witajcie serdecznie,

Jak zapewne zauważyliście w związku z problemami technicznymi Nasze forum było wyłączone przez ostatnie 40 godzin. Wina nie leżała po Naszej stronie, awaria serwera była spowodowana uszkodzeniem dysku w serwerowni, jego wymiana na nowy oraz konfiguracja trwały aż 40 godzin za co serdecznie dziękujemy firmie serveradmin.pl (to był sarkazm, jeśli ktoś go nie wyczuł).


[Obrazek: serwery.jpg]

Za zaistniały fakt chcielibyśmy Was serdecznie przeprosić, w ramach rekompensaty możecie być zapewnieni że w najbliższym czasie będziecie mieć więcej okazji do zgarnięcia forumowych kubków, odtwarzaczy mp3 czy innych upominków. Obecnie zostały aktywowane potrójne LFE$ przez 3 dni (3X3) byście mogli nadrobić stracone punkty. Od jutra zostaną przygotowane dla Was nowe aukcje (aukcja) i aktywacje bomb (bomba).

[Obrazek: 3.jpg]

PS. Chciałbym również podziekować za tak duże zainteresowanie portalem, mimo iż serwer nie działał 40 godzin dostałem kilkadziesiąt maili z pytaniami "co się stało", dziękujemy za zainteresowanie portalem.
Pamiętajcie że nie pozwolimy, by LFE kiedykolwiek znikneło z sieci, macie na to moje słowo, Nasze przedsięwzięcie ma wielkie plany na najblizsze lata Cool
Po prawie dwudniowej przerwie pora wrócić do tego w czym jesteśmy najlepsi - Zarabianie/Wygrywanie czas zacząć!


[Obrazek: parking-domen.jpg]



RE: Awaria serwera - Nayare - 09-12-2010 12:43

Nareszcie, klimat lcp to nie to samo co LFEEEEEEEEE! Big Grin


RE: Awaria serwera - D3S1DER1UM - 09-12-2010 12:49

Dokładnie jak Nayare napisał. Bez LFE nudno. Fajnie że forum już działa.


RE: Awaria serwera - Nayare - 09-12-2010 12:56

No nie, po tych dwoch restockach mi sie "itemy" w sygnaturze nie mieszcza^^


RE: Awaria serwera - Miu - 09-12-2010 13:01

no nareszcieee!LFE powraca Big Grin Suuuuper ;D


RE: Awaria serwera - tomsonFCB - 09-12-2010 13:02

Uff dobrze, że już wszystko ok. Kampienie na restock bez LFE to porażka Big Grin


RE: Awaria serwera - ColdGold - 09-12-2010 13:11

(09-12-2010 13:02)tomsonFCB napisał(a):  Uff dobrze, że już wszystko ok. Kampienie na restock bez LFE to porażka Big Grin

Dokładnie Big Grin .... strasznie się kampi na restock bez ts'a


RE: Awaria serwera - Tech - 09-12-2010 14:18

Heh, bez forum faktycznie jakoś tak pusto było. Dobrze, że już wszystko wróciło do normy i kampienie na restocki można zacząć Tongue


RE: Awaria serwera - omisiu - 09-12-2010 14:38

W ogóle nie można czekać na restock bez tsa bo się spóźniłem...


RE: Awaria serwera - DDK - 09-12-2010 14:49

Przez to, że nie działało LFE byłem jak odcięty od świata ^^. Bez kitu