Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Łatwe Pieniądze w Sieci? Odkryj Sekrety eWhoringu i Zacznij Zarabiać Już Dziś! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Łatwe Pieniądze w Sieci? Odkryj Sekrety eWhoringu i Zacznij Zarabiać Już Dziś! (/Temat-Latwe-Pieniadze-w-Sieci-Odkryj-Sekrety-eWhoringu-i-Zacznij-Zarabiac-Juz-Dzis-177510)



Łatwe Pieniądze w Sieci? Odkryj Sekrety eWhoringu i Zacznij Zarabiać Już Dziś! - zen4money - 02-10-2024 10:41

Dziennik Powrotu: Moja Droga w e-Whoringu – Od Pierwszych Kroków do Aktualnych Działań


To mój powrót do tworzenia dziennika pracy, który kiedyś prowadziłem, ale zaniedbałem. Kiedyś zaczynałem od najniższego poziomu, próbując swoich sił w e-whoringu bez większej wiedzy. Moje pierwsze kroki były pełne błędów – słabe paczki, żmudne próby zdobywania ruchu przez ręczne dodawanie ludzi z grup na Facebooku. To był koszmar, który pochłaniał mnóstwo czasu i energii, a efekty były nikłe.

Teraz wracam, by nie tylko opisać swoje początki, ale również pokazać, co robię aktualnie. Z czasem nauczyłem się, jak to robić lepiej, i w tym dzienniku będę dzielić się zarówno swoimi doświadczeniami z przeszłości, jak i tym, nad czym pracuję teraz.

Chciałbym, żeby ten dziennik stał się miejscem, gdzie mogę odpowiadać na Wasze pytania i pomóc tym, którzy dopiero zaczynają lub napotykają podobne problemy, jakie ja miałem na starcie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o mojej pracy, śmiało pisz w komentarzach – jestem tu, żeby pomóc i podzielić się wszystkim, czego nauczyłem się na własnej skórze.


RE: Łatwe Pieniądze w Sieci? Odkryj Sekrety eWhoringu i Zacznij Zarabiać Już Dziś! - Hybrid1990 - 02-10-2024 12:17

Nie wspieramy już tego typu zarobkowania na forum, dzienniki pracy dot. ewhoringu nie są tu mile widziane. Za jakiś czas pojawi się oficjalne info w dziale - Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.