Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oobit - 10$ za samo KYC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Oobit - 10$ za samo KYC (/Temat-Oobit-10-za-samo-KYC-177481)

Strony: 1 2 3


Oobit - 10$ za samo KYC - Parotkin - 20-09-2024 19:33

Nowa promocja od Oobit, aplikacji do płacenia za pomocą krypto.

UWAGA! Podczas zakładania konta ładowanie kolejnych ekranów może wczytywać się bardzo długo! Czasami występują również problemy przy wpisywaniu kodu z SMS autoryzującego. Jest to spowodowane zapewne dużym zainteresowaniem promocją w jednej chwili - próbuj do skutku!


1. Wejdź w link na swoim smartfonie:

Refflink: https://get.oobit.app/o0rkzm
Czysty link: https://get.oobit.app/

2. Pobierz aplikację bezpośrednio z linku promocyjnego

3. Otwórz aplikację i załóż konto

4. Wprowadź Referral code
Będąc w zakładce "Home" wciśnij w prawym górnym rogu logo ludzika i w sekcji "Referral Code" wprowadź kod o0rkzm

5. Ukończ KYC
Weryfikacja tożsamości jest bardzo szybka. Skan dowodu tożsamości, selfie, wypełnienie standardowego krótkiego kwestionariusza o pochodzenie środków. Dokumenty weryfikuje robot, czyli zatwierdzenie/odrzucenie weryfikacji przebiega w maksymalnie 2 minuty.

6. I gotowe! Bonus dopisują do 48 godzin, w rzeczywistości powinien być instant czyli natychmiastowo, przynajmniej ja go miałem od razu Smile
Bonus mozna wykorzystać tylko do płatności zbliżeniowych w sklepach stacjonarnych, nie można go wypłacić. Tak więc - czas na zakupy Smile


Edit: Co wiemy o Oobit
  • firmie można zaufać, istnieje długo na rynku, posiadają liczne partnerstwa, które potwierdzają renomę firmy, do tego mają bardzo rozbudowane i długo istniejące social media
    wbrew temu co pojawia się w komentarzach, promocja cały czas jest aktualna dla Polski
  • bonus faktycznie "działa" i można nim płacić choć przy kasie czasami sprawia problemy - trzeba próbować do skutku (warto korzystać z kas samoobsługowych jeśli takie masz dostępne w swojej okolicy aby wkurzać automat a nie kasjerkę Wink )
  • widzisz odrzucenie transakcji? Oobit pobiera od każdej płatności 0,50$ + 1,35% wartości płatności - weź to pod uwagę podczas płacenia. Jeśli Twój bonus wynosi np. 40 zł po odjęciu prowizji, maksymalna płatność jaką puści aplikacja oscylowałaby w granicach 37,50 zł (0,50$ to niecałe 2 zł + 1,35% od kwoty 40 zł dawałoby ~54 grosze)
  • aplikacja wciąż się zawiesza i momentami sprawia problemy, ale dużo mniejsze niż choćby wczoraj


Za skuteczne polecanie aplikacji dalej dopisują 200,000 punktów jeśli polecona osoba założy konto i wykona pierwszą płatność zblizeniową w ciągu 14 dni od otwarcia konta. Co są warte te punkty? Nie do końca wiadomo. Na razie "bije" licznik odliczający 28 dni na ten moment, po którym punkty rzekomo będzie można przekonwertować na USDT, ale w jakim stosunku również nie wiadomo.


RE: Oobit - 10$ za samo KYC - milosz998 - 21-09-2024 17:05

Wzoraj zrobiłem KYC, dziś wprowadziłem refferal code. Nie dostalem nic na razie.


RE: Oobit - 10$ za samo KYC - Parotkin - 21-09-2024 18:25

@milosz998 a pobrałeś aplikację bezpośrednio ze sklepu Play lub AppStore czy z linku, który masz podany? Smile Promka działa i bonusy wpadają wszystkim cały czas na bieżąco, to zapewniam!


RE: Oobit - 10$ za samo KYC - milosz998 - 23-09-2024 16:00

Z linku, normalnie przekierowało na stronę, gdzie zeskanowałem sobie kod QR i poszło.
Wpisałem Twój refflink, zrobiłem KYC i nic. Nadal 0.


RE: Oobit - 10$ za samo KYC - Pablo1878 - 23-09-2024 16:30

(23-09-2024 16:00)milosz998 napisał(a):  Z linku, normalnie przekierowało na stronę, gdzie zeskanowałem sobie kod QR i poszło.
Wpisałem Twój refflink, zrobiłem KYC i nic. Nadal 0.

Ja zrobiłem przez link i po 3h bonus został przyznany. Pisz na support.


RE: Oobit - 10$ za samo KYC - Parotkin - 23-09-2024 19:19

Większość osób bonus ma przyznawany instant. Niektórzy otrzymują po czasie, zazwyczaj własnie 2-3 godzinki, ale słyszałem nawet o 8 godzinach czekania. Raczej na spokojnie, bo finalnie wszyscy otrzymują Smile


RE: Oobit - 10$ za samo KYC - sovka - 24-09-2024 00:03

u mnie +/- 2h wleciał 38.45zł więc L


RE: Oobit - 10$ za samo KYC - milosz998 - 24-09-2024 05:51

Pisałem do supportu ale zero odzewu, spróbuję teraz bo jest mniejsza kolejka


RE: Oobit - 10$ za samo KYC - milosz998 - 25-09-2024 11:56

Dostałem hajsik w końcu.

Pytanie jak tym płacić?

Jak wchodze w PAY to mam komunikat, "Że moje NFC nie jest kompatybilne z ich aplikacją".


RE: Oobit - 10$ za samo KYC - d.damian - 25-09-2024 12:01

(25-09-2024 11:56)milosz998 napisał(a):  Dostałem hajsik w końcu.

Pytanie jak tym płacić?

Jak wchodze w PAY to mam komunikat, "Że moje NFC nie jest kompatybilne z ich aplikacją".


Wyloguj i zaloguj ponownie. Też mialem ten problem.