Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pawns.app - Najlepsza aplikacja do zarabiania na ankietach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Pawns.app - Najlepsza aplikacja do zarabiania na ankietach (/Temat-Pawns-app-Najlepsza-aplikacja-do-zarabiania-na-ankietach-177417)



Pawns.app - Najlepsza aplikacja do zarabiania na ankietach - thomasward - 01-09-2024 19:01

Najlepsza aplikacja do zarabiania na ankietach - i nie tylko!

O Pawns App pisało już Forbes, Fox News. Teraz aplikacja jest już dostępna w Polsce!

Zarabiamy na trzy sposoby:
ankiety - z reguły krótkie, ok. 5-10 minut na jedną, fajnie płatne
udostępnianie internetu - działa pasywnie w tle, można ustawić, że udostępnia tylko przez WiFi lub całkowicie wyłączyć tę opcję
gry mobilne - pobierasz grę ze Sklepu Play i dostajesz pieniądze za spędzony w niej czas - dostałem 2$ za kilka godzin, przez które miałem włączone popularne Coin Masters.

Do tego są codzienne i cotygodniowe zadania, osiągnięcia, specjalne promocje itd., na których można nieźle zarobić.

Szybkie wypłaty od 5$ na PayPal, Bitcoin lub za pomocą kart podarunkowych (np. do Amazona lub kart przedpłaconych Visa).

Za rejestrację z mojego polecenia dostaniesz 3$ za darmo! 1$ od razu, 1$ po pierwszej wypłacie, 1$ po drugiej wypłacie. Zeskanuj kod QR (premia naliczy się wtedy automatycznie) lub skorzystaj z tego linka:
https://discoverpawns.eu/6771379.

Link czysty

[Obrazek: hfHsngc.jpeg]

Średnio pojawia się ok. 10-15 ankiet dziennie. Można naprawdę fajnie zarobić, zapraszam do przetestowania!