Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Olewanie ze strony TAG - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Dyskusja (/Forum-Dyskusja-51)
+----- Wątek: Olewanie ze strony TAG (/Temat-Olewanie-ze-strony-TAG-17734)



Olewanie ze strony TAG - markowski - 07-12-2010 18:31

Witam
Nieco ponad tydzień temu skusiłem się po raz kolejny na konto ELITE. Wysłałem SMS, w odpowiedzi przysłali, że moje konto "premium" zaraz będzie aktywne. Myślałem, że to lekki błąd ze strony autorespondera, ale jednak faktycznie dostałem konto premium.
Napisałem post na forum, w którym chciałem uzyskać jakieś odpowiedzi - widziałem posty innych użytkowników którzy mieli podobne problemy, jednak moderator uznał go za spam i zasugerował napisać do działu obsługi użytkownika, co też niezwłocznie uczyniłem (to było w piątek). Przez weekend nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, więc wysłałem ponownie email. Kolejny dzień i cisza. Napisałem ponownie na forum i jeszcze raz moderator nie dopuścił mnie do głosu. No nic, napisałem trzy emaile na [email protected] [email protected] a nawet ze złości na [email protected], dodatkowo w dziale kontakt również wysłałem zgłoszenie do obsługi użytkownika oraz reklamy i marketingu. Dalej cisza. Stwierdziłem, że nie odpuszczę - nie chodzi mi o te 3 złote, które wydałem, ale o to jak zostałem olany któryś dzień z rzędu. Pisałem na powyższe adresy codziennie przez tydzień, aż w końcu dzisiaj dostałem odpowiedź (chyba też od autorespondera) o takiej treści :
"Typ oraz ważność konta zostały zmienione.

Pozdrawiam.
"

Tym samym konto dostałem konto Elite ważne od dzisiaj do 27 grudnia, ale ile zachodu przy tym... 10 dni zajęło im rozpatrzenie mojej sprawy (polskiego sądu i tak nie przebiją - czekam 2 lata na rozprawę jako poszkodowany).
Raczej się już nie pokuszę na Elite.

Jeśli doświadczyłeś czegoś podobnego, to napisz. Na oficjalnym moderowanym forum wolność słowa została ograniczona wraz z powstaniem Mr Universa, już tam nawet przestałem zaglądać.


RE: Olewanie ze strony TAG - Grabowkers - 07-12-2010 19:12

Ostatnio również do nich pisałem w sprawie rozmiaru koszulki. Od ponad tygodnia cisza...
Takim zachowaniem tylko odstraszają potencjalnych użytkowników i klientów. Życzmy im powodzenia Tongue
Co do moderacji forum, wg mnie to jest po prostu śmieszne.


RE: Olewanie ze strony TAG - Orewa - 04-01-2011 20:49

Po tzw. gwazdkowym prezencie ludzią konta pozmieniały się na basic i mi też.
Ja posłałem kilka wiadomości na kontakt i próbowałem na forum napisać ale uznali że spam.


RE: Olewanie ze strony TAG - rafalek9 - 04-01-2011 21:03

Mi juz ponad 40 dni roboczych wysyłają nagrodę ... jak sie pytałem kiedy wyslą i co sie dzieje to uznali za spam ... i wprowadzajace w bład


RE: Olewanie ze strony TAG - Grabowkers - 04-01-2011 22:35

Mi również już prawie 30 regulaminowych dni minęło od daty wygrania nagrody i nadal cisza. Chyba nie pozostaje nic innego jak zaspamować im skrzynki mailowe Tongue